Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Jakby trochę nie fair
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2019, 14:57
to musial byc ostry nurz
Odpisz
1 września 2017, 17:56
norzem?
Odpisz
24 października 2017, 20:11
@Rafik005: W oryginalnym obrazku żółty gostek odpowiedział coś takiego :
Nożem*
Odpisz
20 sierpnia 2016, 14:52
Zamiast tap tap przeczytałem fap fap ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2016, 12:00
@Maly_modelarz15: Głodnemu chleb na myśli.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 18:54
było
Odpisz
17 sierpnia 2016, 09:34
To mój pierwszy meme na głównej. I chcę powiedzieć jedno. Zamorduję śmieszka który dał 1.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:54
@TheDogeMemeMeysam: Everyone cares.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:55
@TheDogeMemeMeysam: Zamorduj mnie
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:17
Dosypię ci czegoś do jedzenia byś umierał powoli.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:29
@TheDogeMemeMeysam: to mnie tez morduj
Odpisz
17 sierpnia 2016, 13:16
@hehineji: kk
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:56
było
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:31
Od teraz zamiast było będę mówił "pojawiało się to już".
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:19
Mogliście dac zamiast "BILL", "BOŻYDAR"
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:00
Najlepsze jest to, że kiedyś jakaś dziewczyna wstawiła swoją osobistą rozmowę z koleżanką, a kilka osób upierało się, że było. Jak, kurde, było, skoro to ewidentnie były SMS'y.
Nie nie był to fake iphone coś tam.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 09:29
wiedziałem że powstanie, nawet sam chciałem to zrobić
Odpisz
16 sierpnia 2016, 18:16
Ma ktoś oryginał?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:03
nie mam obrazku ale zamiast ,, było" jest napisane nożem* a na czwartym obrazku człowiek ten się uśmiecha
proszę klocuchu
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:16
@Nilciaxd: Dzięki, dorysuje sobie resztę :)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:18
Już chciałem pisać "Było"...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 18:07
Najpopularniejszym tekstem jejowiczów jest Było
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:34
nie było
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:11
No cóż, tyle razy już pytała gdzie szpital, to powinna zapamiętać.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:36
@Myszkapl: No wlasnie , ile mozna pisac o tym samym!!!
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:56
@Myszkapl: W sumie została dźgnięta już parę razy i ciągle nikt nie powiedział jej gdzie jest ten szpital.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 13:11
Jak tak często ją dźgają to powinna się w końcu dowiedzieć skądinąd. Przezorny zawsze ubezpieczony.
A w ogóle to jak ją dźgnęli to zamiast pisać na fejsie powinna dzwonić po karetkę.
Odpisz