Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2016, 21:04
Ja mam prawie zawsze problem z patrzeniem na kogoś niewazne czy go znam czynie. Czy rozmawiam czy tylko przechodze. Nawet jak próbuję normslnie spojrzeć na kogoś to mi oczy odpi***alają breaktance albo zaczynają mi łzawić albo prawe oko robi zeza WTF? Hestem jakiś chory czy co?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:49
@Sebzer: tym komentarzem mnie rozwaliłeś =D
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:57
@Sebzer: Tez tak mam ;-; Ba, dostałam.nawet upomnienie od nauczycielki gdyż nie potrafiłam spojrzeć jej w oczy ;-;
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:01
@JapanBall: Ale to jest 100% prawdy
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:28
@Sebzer: masz po prostu zje**ne oczy
każdy ma jakieś wady
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:53
@Sebzer: Mam to samo 😀
Odpisz
17 sierpnia 2016, 13:28
@baarts: Według mnie to jest coś związane z psychiką xd
Odpisz
17 sierpnia 2016, 17:10
@Sebzer: Też nie potrafię utrzymać jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego z ludźmi. Jeszcze w szkole jak się rozglądałem po holu i spotkałem się z kimś wzrokiem to oczy najlepiej jakby mi się o 180 stopni odwróciły.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 20:11
@Sebzer: Może brak pewności siebie? Tak mi się przynajmniej wydaje
Odpisz
4 kwietnia 2017, 06:22
@Brokula: normalnie rozmawiam itd
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:23
@Sebzer: Nie chodzi mi o taki strach przed innymi ludźmi czy nieśmiałość tylko taki "niedobór" tej pewności. Nie masz jej na tyle żeby spojrzeć komuś w oczy. Albo to albo ludzie myślą sobie, że masz coś do ukrycia
Odpisz
5 kwietnia 2017, 06:29
@Brokula: może
Odpisz
7 września 2018, 20:33
@JapanBall: :D Fajny skin:D :D :D :D
Odpisz
28 maja 2022, 16:25
@Sebzer: Niestety nie jesteś sam
Odpisz
28 maja 2022, 18:43
@kajba: może to efekt uboczny bycia notorycznym kłamcą. Czytalem ze klamcy mają problem z patrzeniem ludziom w oczy nawet jak sa tego swiadomi. A ze ja klamię ,,dla sportu" dla beki albo bez powodu xd to mkze dlatego oczy dostaja pie....ca
Odpisz
28 maja 2022, 21:46
@Sebzer: Nie no, ja się po prostu boje
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:57
Ja to jak widzę znajomą osobę to zaczynam się uśmiechać jak debil :V Ludzie z Jeja co mam na to poradzić?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:03
@Papulo: hmmm... Może dla odmiany...
.
.rozpuszczalnik
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:06
@Papulo: Nie uśmiechaj się.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:07
@Papulo: Wydawaj przy tym jeszcze dziwne odgłosy, np. jak Walduś Kiepski ;)
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:09
@Papulo: Albo po prostu nie wychodź z domu.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:11
@Papulo: Dobrze mówi. Nie wychodź z piwnicy.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:13
@Papulo: mam identycznie a nawet czasem się smieje... raz zasmiałem się na pogrzebie... nigdy więcej ;-;
Odpisz
28 maja 2022, 16:26
To przez stres
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:50
Wszystko się zgadza po za tym, że za mną żadna dziewczyna się nie odwraca.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 13:29
@Dziku40:
Odpisz
16 sierpnia 2016, 19:26
Na dupe się patrzy
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:09
@TypowyPolak:
Odpisz
16 sierpnia 2016, 22:09
Atak cyklopów!
Odpisz