Pobawiłbyś się czasem na dworze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Pilne
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fergus
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2012, 10:32
ja nie sądzę żeby obrazek był prawdą, tak by zrobił tylko 4-5 latek, któremu nieodpowiedzialni rodzice pozwolili grać.
Odpisz
27 lutego 2018, 16:13
@darcus: Dlaczego nieodpowiedzialni?
Człowieku, to żart! Śmieszny komiks na stronie z memami!
Odpisz
20 października 2020, 13:59
@darcus: gry powodują agresję
Odpisz
29 listopada 2012, 08:07
Ja też się tak bawie
Odpisz
29 listopada 2012, 10:29
@Zdzihu: zabijasz ludzi?
Odpisz
29 listopada 2012, 12:05
@Zdzihu: ej, tak z ciekawości: masz już bana za spam?
Odpisz
29 listopada 2012, 15:28
@Paulius: Nie odpowiada, więc pewnie tak...
Odpisz
29 listopada 2012, 19:52
@Zdzihu: Brawo, pobiłeś rekord w dziennej ilości łapek w dół.
Odpisz
29 listopada 2012, 21:44
@Zdzihu: coś cie nie lubią ... :P
Odpisz
30 listopada 2012, 15:03
@jacek1s: NIE GADAJ ;P
Odpisz
30 listopada 2012, 15:28
mnie nie pobił.
Odpisz
30 listopada 2012, 16:13
@Pawello20102: nje, nje mąm
Odpisz
30 listopada 2012, 18:30
@Zdzihu: kup sobie lepiej słownik
Odpisz
17 grudnia 2012, 20:34
@Zdzihu: czo?
Odpisz
6 sierpnia 2013, 19:27
wodzałam na jeja wiecej łapek w dól np. widzałam 100 :o
Odpisz
26 września 2016, 20:08
@Pawello20102: jeste archeologie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 12:32
@dawidz1612: Że kim? Archeolog na jeja jest tylko jeden.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:08
@TrueStoryGuy: cśś, nie psuj moich marzeń
Odpisz
30 września 2018, 15:52
@TrueStoryGuy: mylisz się, TrueStoryGuyu.
Odpisz
1 października 2018, 13:37
@Grzechoooo: Nie mylę się. Jedyny jako zainteresowanie szuka wielu rzeczy i ma jeszcze w nazwie archeolog. Reszta to podróby.
Odpisz
1 października 2018, 23:03
@TrueStoryGuy: Archeolog z wielkiej litery jest jeden, lecz archeologów jest wielu, ponieważ do tego szlachetnego grona zaliczamy wszystkich, którzy odkopują komentarze.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 17:46
@Grzechoooo: "Kopacze" co najwyżej. Bycie archeologiem, a zwykłe kopanie to co innego.
Odpisz
2 października 2018, 21:45
@TrueStoryGuy: i po raz kolejny się mylisz. Archeologwinternetach z całą pewnością nie był pierwszym archeologiem ani też nie był ostatnim. Po prostu rozpowszechnił tą praktykę.
Odpisz
3 października 2018, 14:34
@Grzechoooo: Praca, a przyjemności to co innego. My szukamy, bo chcemy. On to robi, bo to jego życie.
Odpisz
3 października 2018, 15:23
@TrueStoryGuy: Czy ty nie widzisz, iż udziela się też pod nowymi obrazkami? Tak samo jak inni archeologowie.
Odpisz
3 października 2018, 15:28
@Grzechoooo: Czemu miałby się nie udzielać?! Czy ty narzucasz mu co ma robić? Nikt nie pracuje cały czas!
Odpisz
3 października 2018, 15:30
@TrueStoryGuy: No więc kopanie i pisanie komentarzy pod nowymi obrazkami to ta sama ranga pracy.
Odpisz
3 października 2018, 15:31
@Grzechoooo: Nie jest to samo. On pisze nowe komentarze, bo chce, bo lubi. Szuka w przeszłości, ponieważ musi zobaczyć to co kiedyś było oraz przypomnieć niektórym o nowych wartościach. Czasami szuka nawet na zlecenie. Każdy jest człowiekiem ty nieczłowieku!
Odpisz
3 października 2018, 15:33
@TrueStoryGuy: Robi to samo, co inni archeologowie. Ty nieczłowieku!
Odpisz
3 października 2018, 15:37
@Grzechoooo: Gdybym miał kwestionować to nawet sam rzeczony "archeolog" nie jest archeologiem. Jeśli kopiesz bezcelowo to czy to jest jakaś praca? Nie sądzę. Archeolog odkrywa przeszłość, potwierdza przeszły bieg zdarzeń, a na końcu rozpowszechnia swoją wiedzę.
Odpisz
3 października 2018, 20:39
@TrueStoryGuy: inni też.
Odpisz
4 października 2018, 16:27
@Grzechoooo: Więc po co nazywać kogoś kimś, kim nie jest? Lepiej odrzucić tą kwestię w niepamięć.
Odpisz
4 października 2018, 16:46
@TrueStoryGuy: więc uznajmy, że mamy odmienne zdania i uszanujmy to.
Odpisz
4 października 2018, 17:45
@Grzechoooo: Akceptowalna wersja wydarzeń. Szanuję.
Odpisz
29 listopada 2012, 12:17
Takie niestety są skutki uzależnienia od gier video...
Odpisz
25 lutego 2019, 17:55
@AresXX22: Myślenie w ten sposób to skutek bycia idiotą
Odpisz