Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 sierpnia 2016, 23:37
Raz tak miałem, chociaż to była zwykła strona, ale i tak cały zdrętwiałem ;_;
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 10:28
mnie ogólnie wk*rwia jak ktoś siada przy moim komputerze albo bierze mój telefon do ręki.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:39
@pan_hejter: tak to wk*rwia niemiłosiernie :/
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:47
@Murzynek_japonczyk: Jeszcze ja mam komputer przystosowany do siebie. Włączasz a tu dwa systemy jeden kończy się wyłączeniem komputera bo w sumie to resztki źle zainstalowanego windowsa którego nie chce mi się usuwać. Mam worda 2003 bo nie chce mi się płacić więc ściągnełem najmniejszy program. Masa skrótów które w sumie nie prowadzą do nikąd bo już dawno te gry pousuwałem. Folder GRY gdzie w sumie jest tylko lol bo reszta na steamie albo na innych folderach pochowana. Firefox kompletnie bezużyteczny bo wyłączyłem jave i cookies żeby na TOR siedzieć.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 12:05
@pan_hejter: mój brat niedawno zabrał mi telefon (telefon był zablokowany) kiedy spałem i nie wiem jak ale złamał blokadę zapomniałem usunąć historię przeglądania mam teraz przeje**ne
Odpisz
5 marca 2017, 14:54
@BOSS111: Psst...
Odpisz
5 marca 2017, 19:25
@Jeja4FunPL: psst... to nie zawsze działa a poza tym wtedy tego nie włączyłem XD
Odpisz
18 sierpnia 2016, 15:21
czternaście bilionów obrazków z jeja .pl ...
Odpisz
10 września 2016, 23:03
W tej chwili na jeja jest 137 352 obrazków. No chyba, że przeglądasz w galerii.
Odpisz
27 października 2016, 20:33
@ewelkapl: Albo w poczekalni.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:51
jeja.pl :)
Odpisz
18 sierpnia 2016, 12:39
czy tylko ja wchodzę na tego typu strony wyłącznie na telefonie?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:15
@MineDan: ja tez ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
18 sierpnia 2016, 15:45
@MineDan: ja na tablecie bo w razie czego nie zeżre mi kasy...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:29
@MineDan: ja też
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:43
Porno. Naprawdę myślicie (zwracam się do większości męskiej strony jeja), że Wasi rodzice nie wiedzą, że walicie sobie?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:46
Odpisz
17 sierpnia 2016, 00:48
A że niby kobiety nie ?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 00:51
@Wenglan: Chcesz porównać wskaźnik masturbacji wśród kobiet do wskaźnika wśród mężczyzn?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 01:08
Łatwo odpowiedzieć na pytanie : Czy się masturbujesz? - Nie , więc....
Odpisz
17 sierpnia 2016, 01:39
Tak.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:44
mężczyźni częściej się masturbują ale kobiety także. to naturalne.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:58
ja tam swojej mamie sie przyznalam :v
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:10
masturbacja jest dobra
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:19
Odpisz
18 sierpnia 2016, 17:39
@Rube_Wolf: Mastubująca się dzuewczyna jest dla facetów jak GamerGirl
Odpisz
18 sierpnia 2016, 17:42
@Wenglan: :D
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:56
nie używam internetu w komputerze
Odpisz
18 sierpnia 2016, 12:03
jesteś pewien?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 12:17
@BOSS111: tak jestem na apce
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:11
Pjona.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:16
acha
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:18
@BOSS111: Chodzi ci o to?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:47
nie... raczej nie
Odpisz
17 sierpnia 2016, 13:40
Pierwsza zakładka jeja.pl druga shinden.
Tak, nie mam życia.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:34
@Psychopata_: Masz konto na jeja.pl
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 10:11
Remixy z Isamu...? ._.
No i mody do The Sims 4, rzadziej do 3
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 10:22
@CukiereczeQ: Przecież the sims 4 to szajs. Tak syszałem od fanek tej serii?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:28
@pan_hejter: Prawda. Ale z modami jest lepsza, dlatego pobieram XD
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:32
@CukiereczeQ: Ja tam nie kupuje nic od EA, chociaż prawie się przy battlefroncie przełamałem, ale poczytałem recenzje i jak zwykle to zje**li.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:37
@pan_hejter: titanfall i battlefield cię nie ruszają
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:41
@DziwnyPan: Nie lubie strzelanek
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:48
@pan_hejter: Sprzedam simsy 2
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:48
@DziwnyPan: to znaczy lubie ale takie w klimatach: postapo, kosmos, magia, steampunk, itp.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:49
za darmo były na origin z wszystkimi dodatkami
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:52
@pan_hejter: Wiem. Ale dla tych którzy nie mają origina sprzedam za 3 zł.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:13
@pan_hejter: może chociaż command and conquer
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:22
1onet poczta 2yt 3yt-plaga 4yt-admiros 5yt-diabeuu 6yt-bladii 7yt-gilathissnew 8jeja 9slitherio 10MPCG
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:16
"Remove kebab"
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:11
"Dlaczego czytasz coś o krucjatach?"
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 23:37
To tylko filmy przyrodnicze
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:39
coś mi to podchodzi po American Pie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:05
@agaciaf: Oglądałam to. ;-;
Odpisz