memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 grudnia 2012, 13:08
czy normalni ludzie mają włączone światło o 3 nad ranem? :D
Odpisz
30 marca 2019, 14:23
@Baca_online: Bo to się dzieje w Australii pewnie.
22 stycznia 2015, 18:33
W tytule 3 w nocy w obrazku 3 rano...
14 października 2014, 11:37
jak ja lubie patryka pamiętam ten odninek wtedy rzeczywiście była 3:00:)
25 kwietnia 2013, 07:24
hha błąd bo ''JA'' jest o 3:05
22 kwietnia 2013, 15:34
Jestem wiec normalnym czlowiekiem
28 grudnia 2012, 12:26
To powino być na odwrót...
1 grudnia 2012, 12:01
ma śmieszną mordke
1 grudnia 2012, 11:36
Patryk ze ,,Spongeboba''
1 grudnia 2012, 10:23
facet ma problemy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2012, 13:08
czy normalni ludzie mają włączone światło o 3 nad ranem? :D
Odpisz
30 marca 2019, 14:23
@Baca_online: Bo to się dzieje w Australii pewnie.
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:33
W tytule 3 w nocy w obrazku 3 rano...
Odpisz
14 października 2014, 11:37
jak ja lubie patryka pamiętam ten odninek wtedy rzeczywiście była 3:00:)
Odpisz
25 kwietnia 2013, 07:24
hha błąd bo ''JA'' jest o 3:05
Odpisz
22 kwietnia 2013, 15:34
Jestem wiec normalnym czlowiekiem
Odpisz
28 grudnia 2012, 12:26
To powino być na odwrót...
Odpisz
1 grudnia 2012, 12:01
ma śmieszną mordke
Odpisz
1 grudnia 2012, 11:36
Patryk ze ,,Spongeboba''
Odpisz
1 grudnia 2012, 10:23
facet ma problemy
Odpisz