Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YTFireLordYT

11 lutego 2021, 09:53

chyba że go później zjemy ...

Avatar Xelven

16 kwietnia 2020, 17:40

Avatar ewelkapl

8 sierpnia 2018, 22:29

Wcale nie bezpowrotnie, można zjeść.

Avatar
epicworms

15 września 2017, 23:58

O ile pamiętam to co 5 lat wymieniamy wszystkie atomy w swoim ciele.

Avatar darcus

20 sierpnia 2016, 16:21

Nie. Tracimy cząstkę naszego ciała. Ciało to nie jest nasz element, tylko nasze narzędzie. Wszystko to, co nazywamy człowiekiem, zamieszkuje czaszkę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Polski_Kisiel

19 września 2016, 20:15

@StudioGrumpyCat: Rok szkolny rozpoczęty! ;-;

Avatar StudioGrumpyCat

19 września 2016, 22:08

@Polski_Kisiel: Wiec wracam....

Avatar
epicworms

20 sierpnia 2016, 19:32

Taa, srając też.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
epicworms

22 sierpnia 2016, 18:34

@panlogin: Tak, ale wdychamy tlen a wydychamy CO2.

Avatar miki322

27 sierpnia 2016, 06:49

wdychamy powietrze a wydychamy je z większą ilością dwutlenku węgla

Avatar KateTheWolf

21 sierpnia 2016, 02:57

Jak się Gimby tnąć nie będą to i strupków nie ma. (Raczej nie zdobędą ich w inny sposób )

Avatar agaciaf

21 sierpnia 2016, 09:51

@KateTheWolf: no tak bo gimby nie mają możliwości przewrócenia się lub spadnięcia z czegoś. Idziesz sobie ulicą widzisz licealiste z raną myślisz sb "on na pewno jeździł na deskorolce i spadł" następnie przechodzi koło cb gimnazjalista z raną a ty sb myślisz "boże co za ludzie okaleczają się z byle powodu jacy oni są głupi tracę wiarę w ludzkość". Twój komentarz mnie naprawdę zawiódł myślałam że nie ma takich jejowiczów.

Avatar KateTheWolf

21 sierpnia 2016, 21:41

@agaciaf: Chodziło mi raczej o typ dziewczyn :v. Nie raz takie widziałam co nie drgną palcem i nic nie zrobią . Często się tną z tego ten wniosek.

Avatar KateTheWolf

21 sierpnia 2016, 21:42

@KateTheWolf: Na deskorolce po prostu nie jeżdżą bo przeglądają "fb".

Avatar agaciaf

21 sierpnia 2016, 22:25

@KateTheWolf: jak to uszczególniłaś to ok

Avatar Mrkisiowskyy

21 sierpnia 2016, 00:25

A ja je zjadam i jest ze mną dalej

Avatar kasiakiku

21 sierpnia 2016, 11:06

@Mrkisiowskyy: ja też. są. lubie i dziwny posmak.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 01:27

Ale jaka radocha

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2016, 15:39

a ja zjadam strup i nadal jest moją częscią

Avatar StudioGrumpyCat

20 sierpnia 2016, 16:03

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2016, 16:06

Avatar Frutti56

20 sierpnia 2016, 16:28

O czyli nie jestem jedyny

Avatar XDgierman

20 sierpnia 2016, 21:56

@Frutti56: bracia strupozjadacze !

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2016, 19:10

Chyba że go zjemy.

Avatar Fina258

19 sierpnia 2016, 02:25

Lub można przechować

Avatar Asasyn07

20 sierpnia 2016, 17:40

@Fina258: albo zjeść

Avatar
Lunia21

20 sierpnia 2016, 17:18

Jakie to głębokie...Bo strupy to naprawdę rzeczy godnae przemyśleń filozoficznych...

Avatar Raczysko

19 sierpnia 2016, 00:43

można je zjeść :D

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

18 sierpnia 2016, 17:40

Albo, gdy obcinamy paznokcie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka