Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2021, 09:53
chyba że go później zjemy ...
Odpisz
16 kwietnia 2020, 17:40
Odpisz
8 sierpnia 2018, 22:29
Wcale nie bezpowrotnie, można zjeść.
Odpisz
15 września 2017, 23:58
O ile pamiętam to co 5 lat wymieniamy wszystkie atomy w swoim ciele.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:21
Nie. Tracimy cząstkę naszego ciała. Ciało to nie jest nasz element, tylko nasze narzędzie. Wszystko to, co nazywamy człowiekiem, zamieszkuje czaszkę.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:26
@darcus: Tak samo myślę milordzie
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2016, 16:34
@darcus: Nie wywołasz drugi shitstorm!
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:36
@Jakarito: Ja czy darcus?
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:37
@darcus: A ja myślę.... nie... czekaj są wakacje wiec nie myślę. Wrócę do tego wątku na początku roku szkolnego
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:46
Darcus
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:48
@Jakarito: Oki doki.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:48
@Jakarito: Nie próbuję. Tutaj nie ma jak wywoływać.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 20:04
@darcus: Chodzi mi o katoli i ich duszy.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 20:17
@Jakarito: No to sobie możesz dorobić do tego duszę. Nawet w katolicyzmie dusza i ciało nie są tym samym.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 20:25
@darcus: No tak ale oni myślą że my jesteśmy duszą nie mózgiem.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 21:12
@Jakarito: A gdzie wspomniałem o mózgu?
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:57
@Jakarito: W sumie powiedział że jesteśmy w głowie,a nie że jesteśmy mózgiem.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:24
@Jakarito: Kirito 😋
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:39
zaden katolik nie powie ci ze dusza jest w sercu xd
my naprawde wyszlismy ze sredniowiecza i wiemy jak to dziala
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:39
zaden katolik nie powie ci ze dusza jest w sercu xd
my naprawde wyszlismy ze sredniowiecza i wiemy jak to dziala
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:11
@Miguelp: Ja na przykład jestem ,, katolem" i się nie wku*wiam o to.
Odpisz
19 września 2016, 20:15
@StudioGrumpyCat: Rok szkolny rozpoczęty! ;-;
Odpisz
19 września 2016, 22:08
@Polski_Kisiel: Wiec wracam....
Odpisz
20 sierpnia 2016, 19:32
Taa, srając też.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 23:04
Srajac tracimy matrrie którą wczesniej spozylismy jako posiłek
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:56
@panlogin: Dobra, zmieniam to na "oddychając też".
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:31
pobieramy materie przez oddech a pozniej ja wydychamy
Odpisz
22 sierpnia 2016, 18:34
@panlogin: Tak, ale wdychamy tlen a wydychamy CO2.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 06:49
wdychamy powietrze a wydychamy je z większą ilością dwutlenku węgla
Odpisz
21 sierpnia 2016, 02:57
Jak się Gimby tnąć nie będą to i strupków nie ma. (Raczej nie zdobędą ich w inny sposób )
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:51
@KateTheWolf: no tak bo gimby nie mają możliwości przewrócenia się lub spadnięcia z czegoś. Idziesz sobie ulicą widzisz licealiste z raną myślisz sb "on na pewno jeździł na deskorolce i spadł" następnie przechodzi koło cb gimnazjalista z raną a ty sb myślisz "boże co za ludzie okaleczają się z byle powodu jacy oni są głupi tracę wiarę w ludzkość". Twój komentarz mnie naprawdę zawiódł myślałam że nie ma takich jejowiczów.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:41
@agaciaf: Chodziło mi raczej o typ dziewczyn :v. Nie raz takie widziałam co nie drgną palcem i nic nie zrobią . Często się tną z tego ten wniosek.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:42
@KateTheWolf: Na deskorolce po prostu nie jeżdżą bo przeglądają "fb".
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:25
@KateTheWolf: jak to uszczególniłaś to ok
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:25
A ja je zjadam i jest ze mną dalej
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:06
@Mrkisiowskyy: ja też. są. lubie i dziwny posmak.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 01:27
Ale jaka radocha
Odpisz
18 sierpnia 2016, 15:39
a ja zjadam strup i nadal jest moją częscią
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:03
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:06
@StudioGrumpyCat: no co?
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:28
O czyli nie jestem jedyny
Odpisz
20 sierpnia 2016, 21:56
@Frutti56: bracia strupozjadacze !
Odpisz
20 sierpnia 2016, 19:10
Chyba że go zjemy.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 02:25
Lub można przechować
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:40
@Fina258: albo zjeść
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:18
Jakie to głębokie...Bo strupy to naprawdę rzeczy godnae przemyśleń filozoficznych...
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:43
można je zjeść :D
Odpisz
18 sierpnia 2016, 17:40
Albo, gdy obcinamy paznokcie
Odpisz