Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2016, 18:08
mój kolega takie rzeczy ogląda
Odpisz
15 sierpnia 2017, 10:58
@Boberek00:
Odpisz
13 października 2017, 22:29
@Boberek00: -kilka
-rok temu
wybierz jedno
Odpisz
27 lutego 2019, 08:15
@Normik: No teraz by pasowało
Odpisz
15 stycznia 2021, 11:49
@Big_Chungus: albo teraz
Odpisz
3 sierpnia 2021, 20:38
@NoWitam: albo teraz
Odpisz
11 marca 2022, 22:10
@Normik: albo teraz
Odpisz
11 marca 2022, 23:59
@FaZe_Monke: coś w tym jest
Odpisz
9 maja 2023, 19:38
@Boberek00: Przypominajka :)
Odpisz
9 maja 2023, 19:42
@Towarzysz777: Aaaa, musiałeś mi to przypomnieć >:(
Odpisz
9 maja 2023, 23:35
@Towarzysz777: Jezu Chryste mam ta aplikacje zainstalowana tak długo że o niej zapomniałem
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2023, 00:29
@kiroshi: Może i lepiej xD
Czasem naprawdę nie warto xD
Odpisz
9 lipca 2025, 20:09
@Boberek00: przypomnienie
Odpisz
9 lipca 2025, 21:36
@cziker_z_maka: Ała
Odpisz
15 lutego 2025, 00:35
ja mam taniej jak ktoś chce
Odpisz
5 maja 2021, 11:57
Pozdrawiam z losowych
Odpisz
2 grudnia 2012, 19:32
Takie rzeczy tylko w tesco
Odpisz
23 sierpnia 2014, 15:57
@madzia3333: Alistair!
Odpisz
22 lutego 2015, 20:17
@madzia3333: TO JE CARREFOUR!!!
Odpisz
1 marca 2015, 20:35
Z kartą clubcard?
Odpisz
2 marca 2015, 19:38
@madzia3333: Zdawało mi się że clubcard jest z carrefoura o_e...Mało do sklepu chodzę ;_:
Odpisz
3 lutego 2015, 23:36
niedość,że pornografia dziecięca to jeszcze oferta spĘcjalna
Odpisz
2 grudnia 2012, 11:37
Ksiądz : Już lecę!
Odpisz
2 grudnia 2012, 11:47
@GuardOfDestruction: ***a mać jak zwykle anty katolicy. Idz sobie ***a na strone ateistów
Odpisz
2 grudnia 2012, 19:06
WFT! ale długie
Odpisz
2 grudnia 2012, 17:54
fotomontaż!!!! na innych portalach już to dawno wyjaśniono!
Odpisz
2 grudnia 2012, 14:47
Jajczo
Odpisz
2 grudnia 2012, 14:11
no, faktycznie drogo
Odpisz
2 grudnia 2012, 10:28
ktos musial to druknac i przyczepic dla zwaly
Odpisz
2 grudnia 2012, 05:05
Drogo
Odpisz
2 grudnia 2012, 08:34
@Faster1611: 8zł? masz racje
Odpisz
2 grudnia 2012, 09:39
jakie 8? 50 zł. To faktycznie drogo
Odpisz
2 grudnia 2012, 10:25
@rafl10: trololol :) jak to sie nazywa
to był żart
Odpisz
2 grudnia 2012, 09:03
XD LOL LOL LOL XD
Odpisz
2 grudnia 2012, 02:06
chcialbymw realu cos podobnego zobaczyc; )
Odpisz
30 listopada 2012, 07:51
Zaloze sie ze kazdy ksiadz ktory to zobaczył juz jest w tesco... ;d
Odpisz