Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheGreatcat

29 listopada 2016, 12:33

Pfff. Ja tydzień przed urodzinami zmieniam datę na miesiąc do tyłu a jak miną to ustawiam z powrotem właściwą. Nie będą mi przypadkowi ludzie życzeń składać XD

Avatar MilczacaIstota

20 sierpnia 2016, 22:18

Ja FB nie lubię... Jakoś tak dlamnie ssie

Avatar LifeToLife

20 sierpnia 2016, 22:56

@MilczacaIstota: Jak widać opinie są podzielone.
(2 zielone, 2 czerwone).

Avatar MilczacaIstota

20 sierpnia 2016, 23:07

Avatar PchlaRenatka

20 sierpnia 2016, 22:35

Ja nawet takich nie dostaję.Ehh, jestem przegrywem, piszę poważnie :-P

Avatar Casual_Fox

18 sierpnia 2016, 20:41

ja mialem urodziny, i sądziłem że ktoś tam napisze mi sto lat czy coś a zamiast tego kolega mi napisał "HAPI_BERZDEJ_TU_JU" .-.

Avatar Sebzer

20 sierpnia 2016, 21:56

@Casual_Fox: originalnie przynajmniej

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

18 sierpnia 2016, 17:25

Trochę dziwny ma nos :/

Avatar Zlomiarz

20 sierpnia 2016, 19:45

@Zlodziej_Ziemniakow: A może to wąsy? :v

Avatar bylejakbylegdzie

18 sierpnia 2016, 17:24

najlepiej datę ustawić jako prywatną i tylko prawdziwe dostaniesz życzenia zamiast tych facebookowych :)

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2016, 17:36

@bylejakbylegdzie: Ja tak robię bo nie chcę dostawać życzeń.

Avatar Fina258

19 sierpnia 2016, 02:00

Też chcę tak tylko nie wiem gdzie... Help?

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2016, 11:14

@Fina258: Poszukaj w ustawieniach tam gdzie masz ustawioną datę urodzenia i obok tego jest koło zębate chyba i tam możesz sobie ustawi widoczność daty tylko dla ciebie.

Avatar Fina258

19 sierpnia 2016, 12:46

Dzięki!

Avatar Krzyniu

18 sierpnia 2016, 18:33

Ja ustawiłem datę na kiedy indziej i dostaję życzenia tylko od tych co pamiętają.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka