Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2016, 14:00
Nie rozumiem na jaki ch*j skakać z wieżowca. Jeśli ktoś chce się zabić to niech się powiesi w lesie i nikomu nie przeszkadza, a nie stwarzać zagrożenie, np bo przecież spadając mógłby kogoś zgnieść. Jeszcze gorsi są co którzy szykują się do skoku dwie godziny a na końcu nie spadają. Nie dość, że trzeba czekać na widowisko które się nie odbędzie to jeszcze ten debil będzie żył. Szkoda gadać...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:16
@Tony_Montana: U made my night :D
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:37
@Tony_Montana: Jeszcze dziś w wiadomościach usłyszałem o pewnej pani, która została poszkodowana przez samobójcę, który wyskoczył z chyba 7 piętra bloku. Spadł na nią, a kobieta ma po kręgosłupie i pewnie będzie niepełnosprawna. Gratulacje samobójcy.
So... I feel u bro.
Nigdy jednak nie miałem okazji być świadkiem takiego widowiska i w sumie się cieszę, nie chciałbym się rozczarować.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:07
@Tony_Montana: Znając mnie gdybym widział kogoś kto chce skoczyć powiedziałbym mu żeby zrobił salto :d
Odpisz
18 sierpnia 2016, 23:20
@eRJot: Czasami mam wrażenie, że na jeja jest dużo psychopatów, heh.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:09
@Tony_Montana: Oni skaczą tak naprawde dla szpanu.
"O patrzcie wszyscy jestem tak bardzo zje**ny że na was skocze"
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:23
@Tony_Montana: Gdybym ja się chciał zaje**ć(czyli pewnie niedługo) to nie marnował bym czasu na skakanie z budynku bo nie dość, że ciężko wejść na dach to jeszcze jak budynek nie ma windy/nie działa to masz przeje**ne. Lepiej wejść pod pociąg, same zalety:
- spie**olisz wszystkim dzień
- będzie o tb w telewizji i Internecie
- twoja rodzina będzie w telewizji
- będą z tobą memy(czyli będziesz tak wysoko w hierarchii jak dudeł)
- jakiś katol(tfu) będzie miał na serduszku cb i będziesz mógł go straszyć w nocy jako ducheł
Odpisz
24 czerwca 2021, 01:14
@Tony_Montana: Może niektórzy chcą zepsuć wszystkim dzień?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:42
Mam rozwiązanie - osoba po spadnięciu z wieżowca zwykle się rozpaćka, a martwi zazwyczaj nie rozmawiają
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 23:58
Czy to ma jakiś związek z depresją? Zastępujecie sobie "spadł z dachu wieżowca" słowami "ma depresję".
Odpisz
19 sierpnia 2016, 08:51
@Granat_: Gdzie tu jest mowa o depresji?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:09
@sylwon1234: Może to ironia?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:19
@Granat_: Twój komentarz to ironia? Ale depresja nie ma związku z tym obrazkiem, żaden z komentarzy o niej nie wspomniał.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:26
@sylwon1234: Ten obrazek to ironia. Mój komentarz wspomniał.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 13:07
@Granat_: Pominąłem twój komentarz.
Obrazek to nie ironia, a żart, który nie ma związku z depresją. Zawsze doszukujesz się drugiego dna?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 13:27
@sylwon1234: Tak. To moje hobby.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:59
Czytałem to kilka razy i chyba zrozumiałem przekaz. Przecież nie da się normalnie porozmawiać z kimś kto rozpłaszczył się na chodniku niczym ciasto naleśnikowe na patelni.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 23:28
@VanQuisch: Brawo, dostajesz okruszek chleba!
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:43
Za próbę skoku z wieżowca w Nowym Jorku, grozi kara śmierci.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:19
Za samobójstwo w Korei północnej grozi kara śmierci
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:24
@Lacoste: plus wywózka rodzinki na wakacje na obozie.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:46
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:42
ja jakoś wczoraj spadłem z samolotu i normalnie rozmawiałem ze swoim dilerem...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:42
Trudno rozpoznać bo się rozpryska po całej drodze.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:45
A jeżeli miał spadochrona?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:07
@TheCrusadeBro: nie zdążył by go otworzyć
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:18
@kasjan132pl: Zależy. Na wieżowcu 250m i więcej można otworzyć spadochron i wylądować ale trzeba otworzyć go od razu po skoku.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 23:36
@kasjan132pl: najniższy BASE jump (skok na spadochronie z obiektu przytwierdzonego do ziemi) odbył się z wysokości 29 metrów. Wieżowce zazwyczaj są wyższe :D
Odpisz
19 sierpnia 2016, 10:21
@Aracz: samobójca zazwyczaj nie jest profesjonalnym skoczkiem spadochronowy
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:13
@kasjan132pl: zacznijmy od tego, że samobójca zazwyczaj nie ma spadochronu :D
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:34
@Aracz: no właśnie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:39
zedytowałeś obrazek autorze.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:48
@Hermit: To admin zedytował, autorzy nie mogą już nic zrobić z obrazkiem po jego wstawieniu.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:49
@matix044: acha, nowy na jeja jestem, nie wiedziałem.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:10
@Hermit: skoro jesteś nowy to dam ci strzałkę w góre... Bo tak
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:10
@Hermit: To dopiero początek Twojej wielkiej i wspaniałej podróży po fejm.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:11
@baarts: hehehe
Odpisz