Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2017, 12:15
Jéjá.öø
wyczyniøem to za pomocá angielskiej klawiatury
Odpisz
26 lipca 2018, 13:44
¿?
Odpisz
21 października 2018, 17:16
ÃÅĀÁÀÂÄÃÅĀÁÀÂÄ
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:20
õ ö ô
Dobrze to robię?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:23
Bardzœ
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:52
@Heksakosjoikontaheksafob: na pewnø?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 00:00
@daglasio: Niə
Odpisz
22 sierpnia 2016, 00:51
@Heksakosjoikontaheksafob: têž tåk šædžė
Odpisz
22 sierpnia 2016, 01:21
@daglasio: Nθ ©|-|yb@ ©ie ©y©k¡ $₩ędzą
Odpisz
22 sierpnia 2016, 01:56
Перейти к Т вы идиот , шлюха МАТЕРИ сука блять!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 02:02
nøšž kurdē pržēštåñčiē!¡!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:43
Ty żyjesz?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:27
@jacek1s: Ķťø żýjə?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:41
@jacek1s: Panie, przecież to syf nie życie.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2016, 14:50
W czasie tarła ma biaałe plamki na bokach.
Ja swoją welonkę nakarmiłam brokułami, umarła i ostatecznie nigdy nie dowiedziałam się o jej/jego płci :(.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 00:08
Prawy alt? Zawsze używałem lewego
Odpisz
21 sierpnia 2016, 23:12
¤ tak dob§ze
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:50
prawy alt+o
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:51
@PazdanBoy: Nie działa >:(
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:49
się*
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:45
to ò czy to ó
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:24
o tak: ò
kurde, jak zwykle zje**łem :(
Odpisz
19 sierpnia 2016, 07:41
ja tam używam lewego
Odpisz
19 sierpnia 2016, 08:17
@Agario: A czo to daje?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:04
Wtedy sie pisze ó
Odpisz