Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2016, 19:00
Witamy w Polsce
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:35
W sąsiedniej miejscowości na chodniku normalnie stoją słupy i znaki. Nie tak z boku tylko centralnie na środku chodnika.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:11
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:37
U mnie w mieście szkoda było przenieść drzewa przy budowie chodnika więc na środku sobie rosną i zajmują 90% szerokości chodnika.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:49
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:19
wesoły seba
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:59
@RussiaBall: co
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:12
sebzer dodawał obrazki z fakersem i pisałem (razem z [kurde zapomnialem ;-;]) wku*wiony seba a tu jest kciuk to wesoły seba
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:20
Więc twoim zdaniem lepiej wyciąć drzewa niż zrobić jeden krok w bok?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2016, 18:27
Chodzi o to, że zabudowali to drzewo chodnikiem, a "mój kraj taki piękny" odnosi się do tego że tak to spie**olili.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:35
@xxxPaterrix03xxx: Nie rozumiem gdzie tu błąd, zwyczajnie szkoda wycinać te drzewa
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:42
Ale obudowali drzewo chodnikiem... No albo drzewo albo chodniki. To tutaj mija się z celem.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 01:26
Nikt nie mówi o wycinaniu drzew po prostu po ch*j tam chodnik
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2016, 18:28
to chyba krzyżówka mlecza z drzewem
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:23
Greenpice się nie zgodził.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:18
W sumie praktyczne rozwiązanie, o ile korzenie drzewa są dużo niżej niż kostka.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:20
Polska odkryła technologię sprawiającą, że drzewa nie potrzebują ziemii, a ty narzekasz.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:12
@sylwon1234: Odkryli, że kostka brukowa posypana piaskiem może zastąpić ziemię*
Odpisz
19 sierpnia 2016, 18:02
No co? Drzewa są, piesi mają chodnik, wszyscy są szczęśliwi.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2016, 17:48
To tor testowy dla przechodniów. Slalom jest już gotowy.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:35
Lepiej żeby ścięli drzewa, jasne.
Odpisz