Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qaz123

20 sierpnia 2016, 13:01

Charizard taki mały.

Avatar CoolSceleton95

20 sierpnia 2016, 18:01

@qaz123: fereth jest wyższy od charizard... serio fereth ma 180cm a charizard 170cm

Avatar qaz123

20 sierpnia 2016, 18:08

@CoolSceleton95: Dratini(?) też jest ogromna. A mewtha(?) zqpamiętałem większego.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2017, 13:06

@CoolSceleton95: Furret*

Avatar CoolSceleton95

17 grudnia 2017, 13:45

data*

Avatar SmoqeyTV

26 lutego 2017, 21:21

Tum jest wonsz rzeczny!

Avatar JaJestemZWami

3 września 2016, 10:34

Zebry? A nie Zeby? Nie że się znam lub coś.

Avatar NoHey

20 sierpnia 2016, 21:11

Jak się nazywa ta wielka głowa?
\___/

Avatar Kawalara555

21 sierpnia 2016, 20:36

@NoHey: Glalie

Avatar NoHey

29 sierpnia 2016, 01:41

Avatar Krzyniu

Edytowano - 19 sierpnia 2016, 13:45

Ostatnio wykluł mi się jakiś płonący kuc, on jest rzadki?

Avatar matix044

19 sierpnia 2016, 13:47

@Krzyniu: Nope

Avatar Krzyniu

19 sierpnia 2016, 13:49

@matix044: No i dzieciństwo zrujnowane.

Avatar matix044

19 sierpnia 2016, 13:56

@Krzyniu: W pokemongoł nie ma rzadkich pokemonów, jedynie snorlax i pokemony ekskluzywne dla regionu ( Tauros - Hameryka, Mr. Mime - Europa, Farfetch'd - Azja, Kangashkan - Australia. Legendarek jeszcze ni ma.

Avatar lulul

20 sierpnia 2016, 14:08

@matix044: Ale pidgey trafi ci się częściej od np. właśnie ponyty :P

Avatar Choi_Seunghyun

26 sierpnia 2016, 13:55

@lulul: Jeszcze porygon

Avatar Seth_Mint

23 sierpnia 2016, 09:42

Tyle źe liczy się w wysokości odległość od ziemi wraz z pokemonem

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 00:33

co do Pokemonów...

Avatar RumekFuria

20 sierpnia 2016, 15:08

Lucario jakiś za mały.

Avatar lulul

20 sierpnia 2016, 14:07

"Zebra" Ma drugą ewolucję, większą :P

Avatar unicorn_zuzu

20 sierpnia 2016, 12:56

Ten uczuć kiedy konik morski jest większy od ciebie ;_;

Avatar wolwerine

20 sierpnia 2016, 12:50

Od zebry? Phy! On jest większy nawet od charizarda, który wyglądem jest przecież smokiem

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2016, 14:58

Red mniejszy do nietoperz, a Meowth i Roselia mneisjze od Buta Reda.
Brzmi logicznie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

A, okej

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka