Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

11 stycznia 2018, 16:16

nie

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2021, 07:39

@Filipsss: tak

Avatar tan_jala

22 sierpnia 2016, 23:09

Państwo nie ma sojuszników, ma interesy.

Avatar Mijak

22 sierpnia 2016, 20:41

Wszystkie tu wymienione rzeczy to po prostu skuteczne środki sprawowania władzy. Te dwa kraje tak naprawdę różnił tylko model gospodarczy. Który obecnie ulega w nich odwróceniu.

Avatar grzegorzman

Edytowano - 22 sierpnia 2016, 22:49

@Mijak: No w sumie Rosja chyba zawsze stała w opozycji do USA pod względem modelu gospodarczego. W tym momencie to Stany Zjednoczone są bardziej socjalistyczne. W Rosji nie ma zasiłków, a w Stanach są. Skok Stanów w kierunku socjalizmu wydarzył się niemal równocześnie ze zwrotem Rosji w stronę przeciwną.

Avatar
Captain_0bvious

22 sierpnia 2016, 11:53

jak bez powodu? a ropa?

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2016, 19:14

*demokracja

Avatar Fussion

22 sierpnia 2016, 14:01

O suka, skapneli się.

Avatar Michaszewski

Edytowano - 22 sierpnia 2016, 13:19

Z tego co wiem to USA od końca 2WŚ bez powodu zaatakowało 6 razy z wielu...

Avatar ghostarcher

22 sierpnia 2016, 12:59

Nic dziwnego że mieli sojusz

Avatar ojciecpolecial

22 sierpnia 2016, 11:58

Z różnicą że ZSRR nie kłamie

Avatar niggiddu

22 sierpnia 2016, 11:54

Z jedną różnicą - ZSRR oszukiwał ludzi, że są równi, a USA oszukuje ludzi, że są wolni (i truje im o "prawach człowieka").

Avatar niewiemcotuwpisaci

22 sierpnia 2016, 11:40

Nikt jeszcze nie przejrzał na oczy.

Avatar Maly_modelarz15

19 sierpnia 2016, 22:08

Dwa różne kraje a jakoś takie same...

Avatar KamilKacper

19 sierpnia 2016, 14:42

Dobre czerwone.
a tak na serio...
tak nie wolno... :)

Avatar elementiro

19 sierpnia 2016, 16:03

@KamilKacper: dobre czerwone... wino. :)

Avatar makajet

22 sierpnia 2016, 11:15

@KamilKacper: :]]]

Avatar bylejakbylegdzie

19 sierpnia 2016, 15:34

zsrr szpiegował sojuszników? po co? przecież to jakby siebie szpiegowali bo na wyższych stanowiskach ich ludzie siedzieli XD

Avatar Aracz

19 sierpnia 2016, 15:57

@bylejakbylegdzie: oni szpiegowali własnych ludzi. A ci ludzie szpiegowali innych. W dodatku każdy szpiegował każdego, na wzajem.

Avatar Reichtangle

19 sierpnia 2016, 15:58

@Aracz: każdy szpiegował nawet samego siebie

Avatar Tony_Montana

19 sierpnia 2016, 14:56

Jednym to wychodzi, a drugim nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka