Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 sierpnia 2016, 14:45
Może i malował lepiej niż ja kiedykolwiek będę, ale - nie oszukujmy się - jakimś ogromnym artystą nie był. Na ASP mu powiedzieli że na architekturze będzie mu lepiej może. No a on szok, mamusia przecież mówiła że lepszego artysty świat nie widział.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 19:56
Malował dobrze. Bardzo dobrze. To takie obrazy z kategorii B, ktore chodza po kilka stow i czasem drozej.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:13
@Hartio: Malował co prawda dobrze, ale nie na tyle żeby się dostać na najlepszą w ówczesnym świecie akademię malarską...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 20:45
Zostanę malarzem!*patrzy na swoje obrazki*...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 17:13
"Więc chodź, pomaluj mój świat..."
Odpisz
26 sierpnia 2016, 17:52
@Mijak: To raczej "Kto rysował te granice?!?!"
Odpisz
26 sierpnia 2016, 18:13
@Mijak: na żółto i na niebiesko..
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:52
adolf był malarzem
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:53
@lama1pl: no niby są jakieś tam jego obrazy
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:33
nic dodać, nic ująć
Odpisz
26 sierpnia 2016, 15:00
@fullfun:
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:56
Zmalował i to wiele złego...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:47
Jaki śmieszek
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:13
W zasadzie to został malarzem, nawet fajne te jego obrazy.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:23
@Krzyniu: "Motylki z powyrywanymi skrzydełkami"?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:25
@Reichtangle: Nie znam się, ale mi to wygląda na coś a la impresjonizm, a malował głównie sztukę architektury. Przykład masz wyżej/niżej.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 12:25
@Krzyniu: tu masz koloryzowane zdjęcie Hitlera podczas malowania obrazów "Motylki"
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:31
@Reichtangle: Nadal lepsze od sztuki nowoczesnej.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:19
Ale...
On został malarzem...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:04
@the_endrju: Jak Hitler był malarzem, to był zupełnie innym czlowiekm
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:33
Chitler ńe zrobiu nic zuego!
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:44
@Plu111: on tylko paliu rzyduf. Ale to nic
Odpisz
19 sierpnia 2016, 23:33
@mrofpower: To z żydami można robić coś innego niż spalanie?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 23:48
Ano, zagazowanie.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:30
no można i zagazować
Odpisz