Dzięki szkoło, jesteś bardzo pomocna!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Płać pan
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2016, 17:05
Śmieszna sprawa, ale dopiero na korkach z matmy dowidziałem się, jak bardzo VAT jest duże i ile pieniędzy musimy wydać za... możliwość kupna.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:09
Właśnie dla tego nie ma tego w szkole.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2016, 17:25
@Husarz101: Bo przecież lepiej się uczyć pierwiastkowania, wyliczania delty i obliczania ile ktoś zapłaci za kupno 178 kanap
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:01
Co jak co ale o podatkach jest w liceum.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:30
@Zlodziej_Ziemniakow: Masz moją zieloną strzałę!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 16:55
Pewnie dlatego, że dopiero co skończyłeś gimnazjum.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 16:55
@ShadowNorman: Gimby minusują, też chcą być wyjątkowi.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 17:12
@diablo_piekla: Tró jak to mowi sie w internetach.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:34
Chyba tylko raz w życiu miałem z matematyki zadanie domowe o podatkach
Odpisz
22 sierpnia 2016, 13:29
Ja miałem to na wosie w 1 i 2 gimnazjum :x
Odpisz
22 sierpnia 2016, 12:35
nas uczyli po prostu to była lekcja której akurat trzeba było słuchaćXD
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:13
Ja do dziś nie wiem jak to zapłacić i gdzie, a za jakiś czas będzie trzeba xD
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:10
Ja też, a jeszcze kilka miesięcy i 18 xD
Odpisz
22 sierpnia 2016, 11:37
@jacek1s: Tusk po ciebie jedzie
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2016, 08:48
Może z tego?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 11:27
@Lumaq: Moja książka :)
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:04
To rodzice mają cie nauczyć życia. Szkoła daje wiedzę naukową (?)
Odpisz
22 sierpnia 2016, 08:15
@JTKX2: która się nie zawsze przydaje
Odpisz
22 sierpnia 2016, 08:57
która się nie przydaje***
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:00
@Asuslap: muzyka
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:53
A raczej nigdy. Daliby chociaż minimalny wybór. Mnie je**ą jakieś mitochondrie, budowa kwiata i inne pierdoły, więc kim oni są, żeby mnie zmuszać do wiedzenia tego?? Tym bardziej, że i tak większość ma wy*ebane i nie słucha. A najlepsi uczniowie w klasie z piątkami i szóstkami w wakacje wszystko zapominają... A nawet jak ktoś pamięta, to kilka miechów po skończeniu szkoły i tak zapomina...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:03
@TheHunterMikiPL: prawda
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:04
@TheHunterMikiPL: dają wybór. Po gimnazjum.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:05
@TheHunterMikiPL: Nie wiem jak ty ale dzieciom z reguły zmieniaja sie upodobania. Kiedy mialem 12 lat chcialem być w FBI ( to bylo glupie), a 2 lata potem inżynierem.
Tak poza tym uczymy sie w szkole innych przedmiotow aby nie być ograniczonym.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:11
@ShadowNorman: Mi się nie zmieniają. Na pewno nie będę mitochondriologiem.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:13
@JTKX2: Ch**a nie wybór... Prawie nic nie można wybrać, a to i tak dopiero po kilku klatach bezsensownej nauki prawie tego samego, z czego i tak się wszystko zapomina.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 11:33
@TheHunterMikiPL: Oczywiście. Lepiej byc ograniczonym i nic nie wiedziec...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 11:35
@TheHunterMikiPL: Pamietaj ze kiedy bedziesz mial prace , mozesz ja nagle stracic i nie znalezc nowej o tej samej tematyce.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:10
@ShadowNorman: Po 1. Ku*wa mać masz opcję edytuj, więc przestań ciągle wszystko w dwóch pisać!
Po 2. Lepiej wiedzieć to, co jest potrzebne, a nie jakieś je**ctwa, które i tak każdy zapomina ( nawet ludzie, którzy tego uczą muszą sobie przed lekcją przypomnieć z podręcznika a niektórzy nauczyciele używają podręcznika w trakcie lekcji, bo sami tego nie pamiętają ).
Nie mogę stracić. Jak stracę znajdę inną.
Budowy. Prace fizyczne. Czasami można też wykonywać prace rzemieślnicze i opylać na rynku, albo na allegro.
No dobrze. Załóżmy, że mam możliwość pracowania tylko jako biolog. Co nie zmienia faktu, że nauczę się tylko podstaw, pierdół, które w pracy jako biolog się nie przydadzą. Musiałbym chodzić na jakieś studia. A jest sporo prac na które nie potrzeba wyspecjalizowanego wykształcenia.
( Według twojej logiki każdy powinien być nerdem, który ciągle się uczy i ukończył studia we wszystkich kierunkach i nie mieć nawet czasu dla siebie ).
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2016, 15:11
@TheHunterMikiPL: Za bardzo wyolbrzymiasz. NIGDZIE nie powiedziałem ze człowiek ma sie ciagle uczyc. Poza tym nie wi dlaczego ci tak bardzo przeszkadza to dodawanie dwoch komentarzy. Moge nawet napisac 100 komentarzy i nic z tym Noe zrobisz.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:17
@TheHunterMikiPL: Nie uważasz że za dużo przeklinasz jak na 14 latka ?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:29
@ShadowNorman: Nie uważam. Uważam, że za dużo przeklinam, jako człowiek. Idź do Polskiej gimbazy i podsłuchaj ich rozmowy, to zawału dostaniesz, od tego brzydkiego języka!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:30
@TheHunterMikiPL:
Ale przeklinając upodabniasz się do nich.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:36
@ShadowNorman: PS
Nie zmieniaj tematu. Podałem tam masę dobrych argumentów, a ty ani jednego nie znegowałeś, zmieniłeś temat i jeszcze się przypierdzielasz, że przeklinam i że mam 14 lat...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:43
@TheHunterMikiPL: Nie ma to jak mowic o swoich argumentach ze są dobre.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:45
@ShadowNorman: Bo są. Co mam twierdzić, że moje argumenty są ch**owe? Z takim podejściem nie da się wygrać kłótni, nawet jeśli się ma rację i to bardzo.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:02
1. Podatki sa w liceum.
2.Nie warto byc ograniczonym.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:36
Bo jak na biologii się o to pytasz to co się dziwisz? Co to są podatki dowiesz się na PP w szkole średniej, jak już skończysz gimnazjum. A jak jesteś niecierpliwy to się na WOS-ie spytaj.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:25
A WOS czego uczy?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 08:19
Eh. O podatkach miałem w 1 technikum. Autorzy takich obrazków najprawdopodobniej nie ukończyli gimnazjum.
Odpisz