Nie wiem, czy to Blizzard
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Rel
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2025, 09:17
Dziki Robot
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:31
Nie, to wkurzajaca wszystkich kupa złomu zwana Bastion
(sarkazm)
Ale naprawdę bardzo fajne animacje robią, mogli by zrobić jakiś film pełnometrażowy o historii Overwatch i kryzysu omnicznego, oglądałbym ;w;
Odpisz
26 października 2018, 22:42
@TheGardenPL:
Odpisz
Edytowano - 27 października 2018, 00:05
@SongMan: PLAY OF THE GAME
SongMan
as thread necromant
Ten komentarz ma ponad dwa lata. Ale z drugiej strony przypomina mi lepsze czasy.
Odpisz
10 lutego 2017, 18:13
,a może kopiuje tf2!
Odpisz
10 marca 2018, 18:21
@HerrDoctor: ić stont.
Odpisz
10 marca 2018, 20:59
@Grzechoooo: Stary, nie odpowiada się na komentarze sprzed roku...
Odpisz
10 marca 2018, 22:32
@HerrDoctor: a czemu nie? Jak odpowiadam na komentarze sprzed siedmiu to jakoś się specjalne nie denerwują.
Odpisz
20 września 2022, 07:35
@HerrDoctor: to co powiesz na 4 lata?
Odpisz
29 września 2022, 02:38
@HaxPl: niewiele
Odpisz
29 września 2022, 06:44
@Grzechoooo: o kurde ty żyjesz
Odpisz
14 października 2022, 18:24
@HaxPl: nigdy nie umarłem
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:39
Kiedyś ktoś pod filmikiem z TF2 napisał komentarz że "to coś, co overwatch nigdy nie będzie miało"
Chyba go przeczytali :v
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2016, 14:10
@KrewetkaModliszkowa: To uczucie kiedy grasz w obie gry i zostajesz podwójnie zhejtowany.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2016, 14:11
Myślę, że mogliby zrobić jakiś film o relacjach Genji'ego i Mercy.
Oczywiście nie pełnometrażowy.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 06:28
@AJStyles: a to mają jakieś relacje 0.o
Odpisz
23 sierpnia 2016, 09:43
@mati3853: Mają.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:13
teraz to już kwestia czasu kiedy blizzard wyda film o overwatch.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:48
Każdy kolejny short utwierdza mnie w przekonaniu, że Blizzard powinien zrobić film pełnometrażowy
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:49
@Menek: Tylko może w innym uniwersum, niż Warcraft
Odpisz
22 sierpnia 2016, 13:54
@Menek: Ponoć kiedyś próbowali zrobić film animowany z Starcrafta ale produkcje wstrzymano
Odpisz
22 sierpnia 2016, 13:19
Mogliby zrobic film overwatch ktory mowi o tym calym kryzysie omnicznym
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:36
Blizzard powinien tworzyć własne filmy, Warcraft się nie liczy, on był na podstawie starej gry, która nie za bardzo pasuje pod film...
Za to Overwatch sam w sobie praktycznie nie ma fabuły, więc pole do popisu mają spore...
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:37
@nimo2001: Film ze Spore confirmed.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2016, 09:41
@nimo2001: Warcraft ma zajebistą fabułę. Zwłaszcza 3 część. Pod film fabuła pasuje, tylko jak wykonali to tak średnio im wyszło
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:19
@nimo2001: film warcraft pod każdym względem oprócz historii był ponadprzeciętny i nic więcej ale był i tak lepszy niż wszystkie filmowe adaptacje gier. fabuła nie bójmy się mówić ssała gdyż była to reimaginacja oraz uwspółcześnienie fabuły gry z 1994 czyli sprzed 22 lat !!!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:09
@WickedHeart: Jednym z lepszych tego przykładów jest remake, remaster czy co tam... Ratchet & Clank, gra dla osób które grały w 1 cześć była słaba...
A film dla każdego był słaby...
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:48
@MrCienki: Zdajesz sobie sprawę, że Spore jest od EA, a nie od Blizzarda?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:03
@nimo2001: Chcieli film. Nie mieli hajsu. Zrobili przez to grę. Mają hajs.
Sam chciałbym o kryzysie omnicznym
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:56
@LudzkiGofr: Też chciałbym zobaczyć, jak to wyglądało. Szczególnie urzekł mnie moment, gdy Bastion widział fragment bitwy przed miastem.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 23:32
Mnie też. Najciekawsze jest to, że tamte miasto to Numbani, które teraz wygląda jakby nietknięte.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 01:28
@LudzkiGofr: Chyba nie. Jak dokładnie obejrzysz to widać w oddali nową mapę (ten zamek). Czyli to jest miasto w Niemczech. Reinchart podczas retrospekcji też na to wskazuje :3.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:49
@Saren13: Ważne jest, żeby skupili się na kryzysie omnicznym, a nie rozdrabniali się w filmie o każdym z 22 bohaterów co przeżył.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 12:22
@LudzkiGofr: Ja tam wolałbym poznać historie i całego kryzysu i poszczególnych bohaterów. Fajnie słuchać przed meczem rozmów między bohaterami jeśli wiemy o co chodzi.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 15:33
Robią coraz to lepsze zwiastuny, więc czekam na film pełnometrażowy. Jak zrobią - sukces gwarantowany ;-)
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:56
I tak na koniec filmu: Created with Source Filmmaker
Odpisz
21 sierpnia 2016, 14:11
ale sfm to fajny program do tworzenia filmików itp
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:10
Ratchet i clank też ma taką grafike
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:37
Odpowiedź brzmi: Iron Man 2 ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 13:21
@Komandor_Brytania: Te hejty to od fanów Overwacha, czyż nie? ;-; Przyjmijcie łaskawie do uwagi że bardzo podobne roboty były w Iron Manie 2, czyli wcześniej od Overwacha ;-;
\___/ <--- magiczne pudełko na zaległe i przyszłe hejty
Odpisz
22 sierpnia 2016, 13:52
@Komandor_Brytania: Podobne? Chyba ironmana 2 nie widziałeś.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 16:07
@Komandor_Brytania: Myślę, że przyda Ci się większe pudło.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:24
Pizard
Odpisz