Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartek777Polska

12 czerwca 2025, 09:17

Dziki Robot

Avatar TheGardenPL

21 sierpnia 2016, 09:31

Nie, to wkurzajaca wszystkich kupa złomu zwana Bastion
(sarkazm)

Ale naprawdę bardzo fajne animacje robią, mogli by zrobić jakiś film pełnometrażowy o historii Overwatch i kryzysu omnicznego, oglądałbym ;w;

Avatar SongMan

26 października 2018, 22:42

Avatar TheGardenPL

Edytowano - 27 października 2018, 00:05

@SongMan: PLAY OF THE GAME
SongMan
as thread necromant

Ten komentarz ma ponad dwa lata. Ale z drugiej strony przypomina mi lepsze czasy.

Avatar HerrDoctor

10 lutego 2017, 18:13

,a może kopiuje tf2!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar HaxPl

29 września 2022, 06:44

@Grzechoooo: o kurde ty żyjesz

Avatar Grzechoooo

14 października 2022, 18:24

@HaxPl: nigdy nie umarłem

Avatar KrewetkaModliszkowa

21 sierpnia 2016, 09:39

Kiedyś ktoś pod filmikiem z TF2 napisał komentarz że "to coś, co overwatch nigdy nie będzie miało"
Chyba go przeczytali :v

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 sierpnia 2016, 14:10

@KrewetkaModliszkowa: To uczucie kiedy grasz w obie gry i zostajesz podwójnie zhejtowany.

Avatar AJStyles

Edytowano - 22 sierpnia 2016, 14:11

Myślę, że mogliby zrobić jakiś film o relacjach Genji'ego i Mercy.
Oczywiście nie pełnometrażowy.

Avatar mati3853

23 sierpnia 2016, 06:28

@AJStyles: a to mają jakieś relacje 0.o

Avatar AJStyles

23 sierpnia 2016, 09:43

@mati3853: Mają.

Avatar tr_8r

22 sierpnia 2016, 19:13

teraz to już kwestia czasu kiedy blizzard wyda film o overwatch.

Avatar Menek

21 sierpnia 2016, 09:48

Każdy kolejny short utwierdza mnie w przekonaniu, że Blizzard powinien zrobić film pełnometrażowy

Avatar Menek

21 sierpnia 2016, 09:49

@Menek: Tylko może w innym uniwersum, niż Warcraft

Avatar Winorosla

22 sierpnia 2016, 13:54

@Menek: Ponoć kiedyś próbowali zrobić film animowany z Starcrafta ale produkcje wstrzymano

Avatar Berty

22 sierpnia 2016, 13:19

Mogliby zrobic film overwatch ktory mowi o tym calym kryzysie omnicznym

Avatar nimo2001

21 sierpnia 2016, 09:36

Blizzard powinien tworzyć własne filmy, Warcraft się nie liczy, on był na podstawie starej gry, która nie za bardzo pasuje pod film...
Za to Overwatch sam w sobie praktycznie nie ma fabuły, więc pole do popisu mają spore...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar LudzkiGofr

22 sierpnia 2016, 10:49

@Saren13: Ważne jest, żeby skupili się na kryzysie omnicznym, a nie rozdrabniali się w filmie o każdym z 22 bohaterów co przeżył.

Avatar Saren13

22 sierpnia 2016, 12:22

@LudzkiGofr: Ja tam wolałbym poznać historie i całego kryzysu i poszczególnych bohaterów. Fajnie słuchać przed meczem rozmów między bohaterami jeśli wiemy o co chodzi.

Avatar
merkury1

21 sierpnia 2016, 15:33

Robią coraz to lepsze zwiastuny, więc czekam na film pełnometrażowy. Jak zrobią - sukces gwarantowany ;-)

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 10:56

I tak na koniec filmu: Created with Source Filmmaker

Avatar RussiaBall

21 sierpnia 2016, 14:11

ale sfm to fajny program do tworzenia filmików itp

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 11:10

Ratchet i clank też ma taką grafike

Avatar Komandor_Brytania

21 sierpnia 2016, 09:37

Odpowiedź brzmi: Iron Man 2 ;-;

Avatar Komandor_Brytania

22 sierpnia 2016, 13:21

@Komandor_Brytania: Te hejty to od fanów Overwacha, czyż nie? ;-; Przyjmijcie łaskawie do uwagi że bardzo podobne roboty były w Iron Manie 2, czyli wcześniej od Overwacha ;-;

\___/ <--- magiczne pudełko na zaległe i przyszłe hejty

Avatar as13zx

22 sierpnia 2016, 13:52

@Komandor_Brytania: Podobne? Chyba ironmana 2 nie widziałeś.

Avatar Wezyr

22 sierpnia 2016, 16:07

@Komandor_Brytania: Myślę, że przyda Ci się większe pudło.

Avatar LosowyLudek

21 sierpnia 2016, 09:24

Pizard

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Rel

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka