memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 sierpnia 2016, 17:08
Dlaczego już tej gry w sklepach nie sprzedają? Przecież jest genialna!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:35
@michalst5: Jest na steam
23 sierpnia 2016, 23:43
@lolek0240: Ale kosztuje krocie.
24 sierpnia 2016, 01:21
@michalst5: 28 zł na g2a, jeżeli z podatkami wyjdzie 33 zł i nazywasz to krociem, to jest mi smutno z powodu Twojej biedy.
24 sierpnia 2016, 09:44
@Mnich1: Obie części kosztują 20 euro.1 euro równa się 4 złotym. Przelicz ile to będzie kosztować.
24 sierpnia 2016, 23:17
@michalst5: Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni komentarz powoli i przeanalizuj. Jeśli nie wyciągniesz wniosków po raz drugi to współczuje przepieprzania pieniędzy na steam.
25 sierpnia 2016, 01:15
@Mnich1: Aha już widzę. Sorry za to przeoczenie.
21 sierpnia 2016, 09:29
Ach, L4D... Genialna gra. Szkoda, że mam ją na X360, a nie na PC :( (Bez urazy dla użytkowników X360, oni to się mogą uczepić każdego zdania, jak feministki. Ja nie chcę ShitStormu).
21 sierpnia 2016, 09:35
@sylwon1234: Po prostu w gry typu FPS wygodniej jest grać na komputerze. I nie da się temu zaprzeczyć.
21 sierpnia 2016, 09:37
@sylwon1234: ja też mam x360stopni ale i tak wolę pc
21 sierpnia 2016, 09:45
@baarts: Też wolę PC.
21 sierpnia 2016, 10:28
@sylwon1234: i lubię dawać strzałki w górę
@TheGardenPL: ja tam wole konsole
21 sierpnia 2016, 10:36
@sylwon1234: ale skoro masz to na x360, to automatycznie jesteś użytkownikiem xbox 360 stopni decjusza-celcjusza-mesjasza
21 sierpnia 2016, 10:59
@baarts: ps3 bitches
21 sierpnia 2016, 12:32
@baarts: Tak, jestem multiplatformowcem. Mam PC i X□○.
23 sierpnia 2016, 16:13
@sylwon1234: ja tak samo tylko mam jeszcze ps2u babci
23 sierpnia 2016, 16:44
@sylwon1234: #PCMASTERRACE
23 sierpnia 2016, 18:08
@fusioNcsgoandmore: gówno burza się nie udała
23 sierpnia 2016, 22:36
@TheGardenPL: Zaprzeczam :D (Teraz świat ogarnia chaos)
23 sierpnia 2016, 18:01
Pills here.
23 sierpnia 2016, 20:21
grabin' pills
23 sierpnia 2016, 16:42
To się nazywa mieć farta w życiu
23 sierpnia 2016, 16:26
karma
21 sierpnia 2016, 12:11
z deszczy pod rynnę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2016, 17:08
Dlaczego już tej gry w sklepach nie sprzedają? Przecież jest genialna!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:35
@michalst5: Jest na steam
Odpisz
23 sierpnia 2016, 23:43
@lolek0240: Ale kosztuje krocie.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 01:21
@michalst5: 28 zł na g2a, jeżeli z podatkami wyjdzie 33 zł i nazywasz to krociem, to jest mi smutno z powodu Twojej biedy.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 09:44
@Mnich1: Obie części kosztują 20 euro.1 euro równa się 4 złotym. Przelicz ile to będzie kosztować.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 23:17
@michalst5: Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni komentarz powoli i przeanalizuj. Jeśli nie wyciągniesz wniosków po raz drugi to współczuje przepieprzania pieniędzy na steam.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 01:15
@Mnich1: Aha już widzę. Sorry za to przeoczenie.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:29
Ach, L4D... Genialna gra. Szkoda, że mam ją na X360, a nie na PC :(
(Bez urazy dla użytkowników X360, oni to się mogą uczepić każdego zdania, jak feministki. Ja nie chcę ShitStormu).
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:35
@sylwon1234: Po prostu w gry typu FPS wygodniej jest grać na komputerze. I nie da się temu zaprzeczyć.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:37
@sylwon1234: ja też mam x360stopni ale i tak wolę pc
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:45
@baarts: Też wolę PC.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:28
@sylwon1234: i lubię dawać strzałki w górę
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:28
@TheGardenPL: ja tam wole konsole
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:36
@sylwon1234: ale skoro masz to na x360, to automatycznie jesteś użytkownikiem xbox 360 stopni decjusza-celcjusza-mesjasza
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:59
@baarts: ps3 bitches
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:32
@baarts: Tak, jestem multiplatformowcem. Mam PC i X□○.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:13
@sylwon1234: ja tak samo tylko mam jeszcze ps2u babci
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:44
@sylwon1234: #PCMASTERRACE
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:08
@fusioNcsgoandmore: gówno burza się nie udała
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:36
@TheGardenPL: Zaprzeczam :D (Teraz świat ogarnia chaos)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:01
Pills here.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:21
grabin' pills
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:42
To się nazywa mieć farta w życiu
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:26
karma
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:11
z deszczy pod rynnę
Odpisz