memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 sierpnia 2016, 19:12
I zderzak do malowania bo troche siem zniszczył od rozjeżdżania śmieszków
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:55
23 sierpnia 2016, 08:36
@NeedCoolGames: Yhy
23 sierpnia 2016, 01:17
23 sierpnia 2016, 00:23
Powiedzieć "dzień dobry" czy nie? Twarz niby znajoma.
22 sierpnia 2016, 23:03
1) było 2) już nieśmieszne
22 sierpnia 2016, 21:48
D O B R E
22 sierpnia 2016, 23:01
@kolega_patryka_rozgwiazdy: pomarańczowe
22 sierpnia 2016, 21:56
ssj
22 sierpnia 2016, 23:31
@nalesniki: ssij
21 sierpnia 2016, 15:51
brałbym *lenny*
22 sierpnia 2016, 21:20
@KamilKacper: ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę jejowiczu
22 sierpnia 2016, 21:16
a ja sprzedam to
21 sierpnia 2016, 22:23
21 sierpnia 2016, 14:07
byo
21 sierpnia 2016, 13:22
I ten kołczan prawilności
21 sierpnia 2016, 13:14
To zniewaga dla nerki tak ją nosić ;-;
22 sierpnia 2016, 21:12
jak?jesli ja nosisz na ramie niu not soryto jest w ch*j niewygodne
22 sierpnia 2016, 21:15
@RudiPL: Nosi się ją na pasie a nie ch*ju ku*wa!
21 sierpnia 2016, 11:08
Niemiec płakał jak sprzedawał
21 sierpnia 2016, 12:57
@KsionszeFenszuf: ze szczęścia.
21 sierpnia 2016, 12:41
Starszy pan jeździł do kościoła
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2016, 19:12
I zderzak do malowania bo troche siem zniszczył od rozjeżdżania śmieszków
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:55
Odpisz
23 sierpnia 2016, 08:36
@NeedCoolGames: Yhy
Odpisz
23 sierpnia 2016, 01:17
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:23
Powiedzieć "dzień dobry" czy nie? Twarz niby znajoma.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:03
1) było
2) już nieśmieszne
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:48
D O B R E
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:01
@kolega_patryka_rozgwiazdy: pomarańczowe
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:56
ssj
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:31
@nalesniki: ssij
Odpisz
21 sierpnia 2016, 15:51
brałbym *lenny*
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:20
@KamilKacper: ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę jejowiczu
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:16
a ja sprzedam to
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:23
Odpisz
21 sierpnia 2016, 14:07
byo
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:22
I ten kołczan prawilności
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:14
To zniewaga dla nerki tak ją nosić ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:12
jak?jesli ja nosisz na ramie niu not soryto jest w ch*j niewygodne
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:15
@RudiPL: Nosi się ją na pasie a nie ch*ju ku*wa!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:08
Niemiec płakał jak sprzedawał
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:57
@KsionszeFenszuf: ze szczęścia.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:41
Starszy pan jeździł do kościoła
Odpisz