Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2016, 10:56
Ja zawsze staram się zdobyć świadectwo z paskiem, bo dostaję książkę. A ja lubię książki ^-^. No i też ma się satysfakcję!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:10
@kicius23: Mam trzy takie same książki z czerwonego paska -_-
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:04
@kicius23: Też dostajesz książki w stylu "Historia latarni morskich", czy tylko ja mam takiego pecha?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:07
@Makarona: Znam ten uczuć...
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:09
@kicius23: nobody cares
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:11
@Makarona: U mnie można wybrać sobie tytuł. Np. "Panią Jeziora" Sapkowskiego.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2016, 12:25
@kicius23: Co?! Gdzie ty chodzisz do szkoły i czemu jest taka świetna? Ja we wszystkich szkołach zawsze dostawałem jakieś książki pseudonaukowe albo badziewne opowieści dla dzieci -_-
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:00
Nie wiem, po prostu się mnie pytają, co chcę dostać. Mogę wybrać każdą książkę, jaką chcę albo "coś naukowego". Gdybym poprosiła o zestaw probówek, dostałabym zestaw probówek.
Takie szkoły mamy w Bydgoszczy :3
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:30
@kicius23: U mnie mnie szkole za 1 miejsce w konkursie ortograficznym dostaje się słowniki ortograficzne ;w;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:44
Tak jest wszędzie
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:11
@Makarona: ja dostałem rozpałke do kominka
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:26
"Najpiekniejsze mosty świata" leżą trzy sztuki na półce.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:28
@Hartio: biografia ronaldo kibicuje barcy
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:42
@ePiotrek2003: Za wyróżnienia sportowe, zgaduje ?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 17:11
@Hartio: konkurs plastyczny o euro z wf mam 4
Odpisz
17 marca 2023, 07:23
@kicius23: ja dostaję kary podarunkowe do empiku
Odpisz
28 kwietnia 2023, 18:28
@pan_patelnia: o kurde 7 lat xdd
Odpisz
25 sierpnia 2016, 10:08
Odpisz
24 sierpnia 2016, 09:00
Nie znam tego uczucia.
Nigdy nie miałam średniej niższej niż 5.0.
Życie jest smutne.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:56
@Anielka999: [*]
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:50
a nauczycielka nadal pie**oli o tym że "postaraj się bardziej w następnym roku bo stać cię na więcej" no bo ch*j z tym że miałem 3 najlepszą średnią w klasie .-.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:00
Znowu moje miasto :v
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:11
taaa wole to uczucie kiedy mam stosunek zabić/zgonów 2.38
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:21
@ptasznik5: Moje k/d ratio to zwykle 14, ale ch*j bo to podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:48
Znasz to uczucie? Ja też nie.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:49
Lel, znam.
Odpisz