Niezbędność w razie kataklizmu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dwa oblicza
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2012, 03:10
Niezle:D
Odpisz
6 grudnia 2012, 19:51
@Faster1611: Zrób mi tę przyjemność i używaj polskich znaków.
Odpisz
6 grudnia 2012, 20:42
@Oliwka_99: Nie napisalem "Nieźle" a "Niezle" czyli nie jest zle. Rozumiesz? I nie, nie zrobie ci tej przyjemnosci. Pisze jak chce.
Odpisz
7 grudnia 2012, 18:41
@Faster1611: To znaczy, że nie jesteś narodowości Polskiej?
Odpisz
8 grudnia 2012, 00:10
@Oliwka_99: jestem murzynem chinczykiem do tego rudy i zyd, wiesz?:)
Sporo pisze i nawet nie chce mi sie altem bawic, ale to nie znaczy ze nie jestem Polakiem.
Odpisz
21 grudnia 2012, 17:13
@Oliwka_99: To żal mi cię
Odpisz
23 grudnia 2012, 18:53
@Faster1611: A wiesz... ja tak sobie czytam wszystkie komentarze bez polskich znaków. Totalna komedia. Przeczytaj sobie Lalkę albo Chłopów Bez polskich znaków, pół dnia się z tego śmiałam.
Odpisz
23 grudnia 2012, 20:59
@Oliwka_99: Powiedz mi na chu* drazysz temat? Pisze tak bo mi sie tak podoba i jest szybciej. Nie musisz po prostu moich komentarzy czytac. Peace
Odpisz
26 grudnia 2012, 16:54
@Faster1611: Drążę temat i będę drążyć bo tak trzeba! Brak polskich znaków to już jakaś plaga! Zaraza zżerająca polską mowę! W końcu nie tylko wszyscy będą tak pisać a nawet tak mówić! To mnie zaczyna IRYTOWAĆ!
Odpisz
26 grudnia 2012, 18:11
@Oliwka_99: Jprdl jak to czytam to mi sie rzygac chce. To moja sprawa jak ja pisze i nie zmienie tego bo jakas malolata tak chce. Wez wyjdz troche na dwor i odstapnij od internetu to ci lepiej zrobi.
Odpisz
27 grudnia 2012, 17:33
@Faster1611:
1. To nie jest twoja sprawa, bo piszesz to na portalu społecznościowym.
2.A żeby trochę odsapnąć mam dużo czasu, bo na komputerze gram tylko jedną godzinę dziennie.
3. Z resztą nie jestem małolatą (chyba, że dwadzieścia pięć to niepełnoletniość).
Odpisz
28 grudnia 2012, 02:00
@Oliwka_99: W profilu data urodzenia to 1999-03-31 :) Masz dziewczynko 13latek a nie 25. Zgasilo cie? To nie jest portal spolecznosciowy, facebook jest takim portalem ale nie jeja. Jeja to serwis rozrywkowy.
Odpisz
28 grudnia 2012, 16:41
@Faster1611: Ciołek!
Z resztą... No nie wiem czy taki 31 marca. Chyba raczej 5 września.
Odpisz
29 grudnia 2012, 03:02
@Oliwka_99: Dlaczego ciolek? Przeczytalem to co masz w profilu napisane dziewczynko. Moglas wczesniej wpisac rocznik 87 to by ktos sie nabral ze masz 25lat.
Odpisz
6 stycznia 2013, 15:30
@Faster1611: Ok! Ok! You won.
Ale gdybym napisała, że jestem z 1923?
Z resztą mógłbyś nie pisać ''dziewczynko''? Mam złe wspomnienia z tym związane.
Odpisz
6 stycznia 2013, 20:38
@Oliwka_99: Szczerze ja juz skonczylem. Nie mam zamiaru wiecej z toba pisac.
Odpisz
30 czerwca 2020, 10:54
@Oliwka_99: i ch*j z tym ze nie ma polskich znakow no chyba jego sprawa jak mu wygodniej lol
Odpisz
3 grudnia 2012, 19:15
Taa, potem mamy kataklizm... Wszyscy w garniturach.
Odpisz
3 grudnia 2012, 18:39
Dobry pomysł.
Odpisz