Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Faster1611

3 grudnia 2012, 03:10

Niezle:D

Avatar Oliwka_99

6 grudnia 2012, 19:51

@Faster1611: Zrób mi tę przyjemność i używaj polskich znaków.

Avatar Faster1611

6 grudnia 2012, 20:42

@Oliwka_99: Nie napisalem "Nieźle" a "Niezle" czyli nie jest zle. Rozumiesz? I nie, nie zrobie ci tej przyjemnosci. Pisze jak chce.

Avatar Oliwka_99

7 grudnia 2012, 18:41

@Faster1611: To znaczy, że nie jesteś narodowości Polskiej?

Avatar Faster1611

8 grudnia 2012, 00:10

@Oliwka_99: jestem murzynem chinczykiem do tego rudy i zyd, wiesz?:)
Sporo pisze i nawet nie chce mi sie altem bawic, ale to nie znaczy ze nie jestem Polakiem.

Avatar Bardinino

21 grudnia 2012, 17:13

@Oliwka_99: To żal mi cię

Avatar Oliwka_99

23 grudnia 2012, 18:53

@Faster1611: A wiesz... ja tak sobie czytam wszystkie komentarze bez polskich znaków. Totalna komedia. Przeczytaj sobie Lalkę albo Chłopów Bez polskich znaków, pół dnia się z tego śmiałam.

Avatar Faster1611

23 grudnia 2012, 20:59

@Oliwka_99: Powiedz mi na chu* drazysz temat? Pisze tak bo mi sie tak podoba i jest szybciej. Nie musisz po prostu moich komentarzy czytac. Peace

Avatar Oliwka_99

26 grudnia 2012, 16:54

@Faster1611: Drążę temat i będę drążyć bo tak trzeba! Brak polskich znaków to już jakaś plaga! Zaraza zżerająca polską mowę! W końcu nie tylko wszyscy będą tak pisać a nawet tak mówić! To mnie zaczyna IRYTOWAĆ!

Avatar Faster1611

26 grudnia 2012, 18:11

@Oliwka_99: Jprdl jak to czytam to mi sie rzygac chce. To moja sprawa jak ja pisze i nie zmienie tego bo jakas malolata tak chce. Wez wyjdz troche na dwor i odstapnij od internetu to ci lepiej zrobi.

Avatar Oliwka_99

27 grudnia 2012, 17:33

@Faster1611:
1. To nie jest twoja sprawa, bo piszesz to na portalu społecznościowym.
2.A żeby trochę odsapnąć mam dużo czasu, bo na komputerze gram tylko jedną godzinę dziennie.
3. Z resztą nie jestem małolatą (chyba, że dwadzieścia pięć to niepełnoletniość).

Avatar Faster1611

28 grudnia 2012, 02:00

@Oliwka_99: W profilu data urodzenia to 1999-03-31 :) Masz dziewczynko 13latek a nie 25. Zgasilo cie? To nie jest portal spolecznosciowy, facebook jest takim portalem ale nie jeja. Jeja to serwis rozrywkowy.

Avatar Oliwka_99

28 grudnia 2012, 16:41

@Faster1611: Ciołek!
Z resztą... No nie wiem czy taki 31 marca. Chyba raczej 5 września.

Avatar Faster1611

29 grudnia 2012, 03:02

@Oliwka_99: Dlaczego ciolek? Przeczytalem to co masz w profilu napisane dziewczynko. Moglas wczesniej wpisac rocznik 87 to by ktos sie nabral ze masz 25lat.

Avatar Oliwka_99

6 stycznia 2013, 15:30

@Faster1611: Ok! Ok! You won.
Ale gdybym napisała, że jestem z 1923?
Z resztą mógłbyś nie pisać ''dziewczynko''? Mam złe wspomnienia z tym związane.

Avatar Faster1611

6 stycznia 2013, 20:38

@Oliwka_99: Szczerze ja juz skonczylem. Nie mam zamiaru wiecej z toba pisac.

Avatar Big_Chungus

30 czerwca 2020, 10:54

@Oliwka_99: i ch*j z tym ze nie ma polskich znakow no chyba jego sprawa jak mu wygodniej lol

Avatar chupacabra001

3 grudnia 2012, 19:15

Taa, potem mamy kataklizm... Wszyscy w garniturach.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2012, 18:39

Dobry pomysł.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Dwa oblicza

Dobrze czasem się oderwać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka