Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 15:25

- Ty imbecylu! Pogrzebałeś nas wszystkich!
- Przeprosiny...

Avatar Lacoste

24 sierpnia 2016, 15:43

Nie "przeprosiny" A "przepraszam" ;-;

Avatar Dzikie_Onixy

25 sierpnia 2016, 15:54

@Lacoste: Ja uważam że żadnego języka nie sa się przetłymumaczyć w pełni poprawnie na inny język

Avatar Ziemniak_Illuminati

25 sierpnia 2016, 10:46

Szkoda, że zablokowali mnie w tf2 za nic.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
Je**ć VAC.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-Valve: Widzimy się w sądzie.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

22 sierpnia 2016, 09:10

Ta animacja była świetna

Avatar CrazyMe

22 sierpnia 2016, 12:05

@Zlodziej_Ziemniakow: jedna z lepszych jakie oglądałam

Avatar polandball1

24 sierpnia 2016, 15:12

@Zlodziej_Ziemniakow: Jaki tytuł?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 15:15

@polandball1: Turbulence

Avatar Dzikie_Onixy

24 sierpnia 2016, 15:20

@CrazyMe: Dlatego (chyba) wygrała Saxxy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 sierpnia 2016, 15:22

@Dzikie_Onixy: Wygrała i twórcy pojechali do siedziby Volvo

Avatar CrazyMe

24 sierpnia 2016, 17:09

Volvo? :o ale czad

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 17:10

@CrazyMe: I dostali upominki

Avatar skullly

24 sierpnia 2016, 16:21

The burning you feel? It is shame

Avatar skullly

24 sierpnia 2016, 16:21

The burning you feel? It is shame

Avatar FilipC4

24 sierpnia 2016, 16:00

właśnie przed chwilą grałem w TF2

Avatar Blue_caT

22 sierpnia 2016, 16:55

ktoś poda tytuł animacji?
[________]

Avatar KrewetkaModliszkowa

24 sierpnia 2016, 15:17

@Blue_caT: Turbulence

Avatar Nemezis_

24 sierpnia 2016, 15:13

hłymmmm nie wyszło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka