To nawet dobrze. Jest wyluzowany, dobry, może i lekkomyślny ale nigdy nie chce źle, lubi piweńko. No i ma kochającą kobietę której nie mam czyli nie wiele mi brakuje.
No nie? Ja też myślałam, że tak jest. Trochę mnie to dziwiło, ale teraz wszystko jasne. To fotomontaż! W życiu bym się nie domyśliła. Jacy ludzie tutaj są uczynni. Dziękować.
Komentarze
Odśwież14 października 2009, 11:17
Sarris a ktoś się ciebie pytał o zdanie xDDDD (odpowiem za ciebie NIE więc zamknij swój niewyparzony język)
Odpisz
7 lipca 2013, 19:25
@Mnich1: Przopominasz gościa co maż go w awatarze (bez uraży xD )
Odpisz
7 lipca 2013, 23:20
To nawet dobrze. Jest wyluzowany, dobry, może i lekkomyślny ale nigdy nie chce źle, lubi piweńko. No i ma kochającą kobietę której nie mam czyli nie wiele mi brakuje.
Odpisz
17 lipca 2013, 14:43
@Mnich1: Czyli jesteś pijaczkowatym bezmózgiem ,który nie chce źle ale wychodzi gorzej niż źle i nie masz kobiety ? (spoko)
Odpisz
17 lipca 2013, 17:57
@MrShadow: Fajnie nie :) ?
Odpisz
2 września 2013, 12:00
@Mnich1: Haha :P pozdro!
Odpisz
14 sierpnia 2012, 21:25
Nie lubię foto montaży
Odpisz
6 czerwca 2012, 14:21
super 5/5
Odpisz
22 listopada 2009, 14:15
jaka to pila zgadnijcie
a.los angeles
b.mysz
c.obama
niestety zle to zadna odpowiedz
Odpisz
20 stycznia 2012, 22:46
@anakin909: WTF??
Odpisz
16 lutego 2010, 08:22
CHOMIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
29 października 2009, 15:49
xD TO JEST MOCNE!!!!
Odpisz
19 października 2009, 10:18
chomik xD
Odpisz
14 października 2009, 17:53
Teraz to ja jestem spirte, a ty jesteś pragnienie ;)
Odpisz
14 października 2009, 11:22
Dobre 5
Odpisz
14 października 2009, 11:19
@DAVID_PL
No nie? Ja też myślałam, że tak jest. Trochę mnie to dziwiło, ale teraz wszystko jasne. To fotomontaż! W życiu bym się nie domyśliła. Jacy ludzie tutaj są uczynni. Dziękować.
Odpisz
14 października 2009, 08:19
fajne
Odpisz
13 października 2009, 21:37
Fotomontaż? No nie może być! Myślałem, że chomik naprawdę trzyma maleńką piłę łańcuchową! Dzięki za uświadomienie.
Odpisz
13 października 2009, 20:14
ahahnaha serser
Odpisz
13 października 2009, 19:13
Wojenka :D 5/5
Odpisz
13 października 2009, 16:45
Fotoshop jak nic ,ale obrazak fajny dam...5!
Odpisz