Dlaczego dziewczyny płaczą?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Należy się za piękne oczy
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2016, 23:09
'bo przez hlopcow stalam śie zimńa suka'
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:42
@Heksakosjoikontaheksafob: ~Ania lat 12 x'D
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:34
@Lacoste: bardziej 11
Odpisz
25 sierpnia 2016, 19:31
@Lacoste: Wierna fanka Reziego
Odpisz
24 sierpnia 2016, 11:21
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:26
@kandashiipanda: Potrzebuję szkolenia w robieniu własnych memów pomożesz mi?
Odpisz
24 sierpnia 2016, 13:23
@Prota: Może. Zależy co chcesz wiedzieć.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 14:03
@kandashiipanda: skąd brać obrazki jak wklejać dodatki i jak dać napis ogólnie wszystko.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:40
@kandashiipanda: ● ← Taktyczna kropka obserwacji wątku, bo może mi się przydadzą te porady.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:51
@Prota: imgflip/memegenerator (generator ze wszystkim, czyli obrazki i czcionka, jesli nie ma obrazka mozna uploadowac swojego).
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:52
@Prota: dalej, obrazki mozna znaleźć taktycznie w google grafice dodając "template" do wyszukiwania
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2016, 15:59
@Prota: dlaczego caly czas mi zjada komentarzer i pisze ze mod musi sprawdzic :/ anyway, można też po prostu skopiowac pierwszy lepszy mem z *pewnej najpopularniejszej "kawiarni" w Polskim internecie* (<-- jeja mi blokuje nazwe)
Odpisz
24 sierpnia 2016, 16:03
@Prota: Inny sposób to programy graficzne takie jak Adobe Illustrator (czcionki Impact, obrys 5 pkt, odwod czarny, srodek bialy)
Odpisz
24 sierpnia 2016, 19:46
@kandashiipanda: bardzo dzięki
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:46
Bo "Domyśl się" kappa
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:12
Ch** wie.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2016, 02:57
Jednak nawet on nie. Albo muszę zapytać mądrzejszego ch*ja.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 09:29
Tego nie wie dosłownie nikt. Nawet my same.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:08
@smokeu: Zło wyczuwam w powietrzu.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2016, 10:28
Mądrzejszy ch*j powiadasz?
Zapytaj Boga...
i tak nie wie
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:39
nie to tylko moje skarpetki
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:43
@Nemezis_:
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:34
I TAK NIE ZROZUMIESZ!!!!!!
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:33
NIEWAŻNE!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:36
Ja czasami musze się wypłakać...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:59
Ja czasami płaczę jak jestem zdenerwowana (a może raczej wku*wiona)...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:43
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:37
Ja płaczę tylko, gdy moi rodzice są dla mnie przykrzy, wyzywają od nienormalnych i są niesprawiedliwi pod każdym względem.
No albo gdy oglądałam wzruszający film i jest szczęśliwe zakończenie :')
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:03
@Myszkapl: The same bro
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:11
DOMYŚL SIĘ!
Odpisz