Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2018, 09:57
Peach była ruda...
Kłamliwa krva
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:59
ktoś jesscze jest ?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:04
@bambusowapanda: tak
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:05
@Awp_Asiimov: to witam
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:08
@bambusowapanda: Witam
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:25
@bambusowapanda: Ja też tutaj jestem
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:58
@DAVJD: Witam
Odpisz
27 sierpnia 2016, 02:08
@bambusowapanda: Dużo osób jest na jeja i tej godzinie :P
Odpisz
27 sierpnia 2016, 02:11
@miki864: Nom
Odpisz
27 sierpnia 2016, 02:16
Odbjur
Odpisz
27 sierpnia 2016, 02:24
@NeedCoolGames: Odebrany
Odpisz
27 sierpnia 2016, 09:58
Witam.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 10:51
Ja też
Odpisz
27 sierpnia 2016, 14:09
Stop już!!
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:05
Cześć
Odpisz
27 sierpnia 2016, 07:12
A co z Mario Sunshine?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:33
Ale księżniczka jest w innym zamku
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 23:05
@Myszkapl: Podobna fabuła jest w prawie każdym zadaniu w Fallout Shelter. Szukasz pewnej osoby? Jest w innej krypcie!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:38
1996 i 2006 - downgrade o 13 lat
Odpisz
26 sierpnia 2016, 22:17
@makajet: nie mario 64 to stacjonarna konsola a 2006 to konsola przenośna z pikselową grafiką
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:16
A ta z Mario The Music Box, to która?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:13
Ale jest w innym zamku.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:08
96 i 06 są chyba na odwrót...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:54
@the_endrju: Raczej nie.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:02
@the_endrju: Nie,super mario 64 jest z 96 roku,to była (chyba) pierwsza gra w 3D
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 21:12
@tomek123321: No chyba nie uważasz, że to była 1 gra w 3D?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:17
@tomek123321: Pierwsza z gra w 3D z Mario w roli głównej.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 21:40
@kicius23: Pierwsza gra jeśli chodzi o mario, ale nie napisał o tym.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:55
@matix044: Miałem na myśli ogólnie ale coś mi się pomyliło :V
Odpisz
26 sierpnia 2016, 22:17
@the_endrju: nie...Mario 64 było na konsole stacjonarne a gra z 2006 była na kieszon-konsolkę Nintendo DS która miała taką no pikselową grafikę.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:43
Ta generacja przed N64 podoba mi się najbardziej ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:41
O patrzcie. Toż to żona Luigiego. :)
Odpisz