Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2023, 17:07
Opalenizna jest obrzydliwa.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:41
Ale ty jako jedyny nie masz poparzeń
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:30
@Awp_Asiimov: bitch please, jeżdżę w ciepłe kraje i niczym się nie smaruje, nigdy się nie spalam. Kocham moją karnację <3
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:08
@makajet: zazdroszczę :/
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:47
@UkradliMiNick: Ja jestem opalony cały rok. Do tego nigdy nie używam jakichś maści itd :v
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:03
@makajet: ja też tak mam
Odpisz
28 sierpnia 2016, 20:37
@makajet: same here
Odpisz
24 grudnia 2018, 12:17
@Awp_Asiimov: aa
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:32
nie ma to jak odkopać temat sprzed 2 lat
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 15:06
Ok 10 sierpnia (oczywiście jeszcze ani razu mnie na podwórku nie było) przychodzą do mnie koleżanki i chcą mnie wyciągnąć nad zalew a ja i tak nie poszłam (bo na necie siedziałam xddd) a następnego dnia piszą do mnie na fb że mają poparzenia 2 stopnia.
Odpisz
7 września 2016, 11:35
A ja mam blada karnacje po tacie...smieja sie ze mnie...i mowia zebym sie opalila...dostali wpie**ol od mojego gangu... ;v
Odpisz
28 sierpnia 2016, 20:30
Takie tru
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:31
Kiedyś bladość była oznaką bogactwa...
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:23
I wtedy okazuje się, że są rasistami...
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:29
Tru. Ehh chciałbym kiedyś pojechać nad morze. Nigdy tam nie byłem :/
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:34
gdzie mieszkasz?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:42
@mrofpower: Podejrzewam że w domu
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:18
@mrofpower: W domku.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 17:24
miasto. Daleko?
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 17:28
@mrofpower: Na samym dole lubelszczyzny blisko Zamościa. Nie podam adresu bo @TheTemplar zrobi mi krucjatę.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 17:40
wiem. Pytam tylko o miasto
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 17:48
@mrofpower: Nie każdy mieszka w mieście. A powiedzenie nazwy miejscowości, a nawet gminy jest prawie tym samym, co podanie miasta i ulicy. W przypadku małych miast też tak jest...
Btw. Też nigdy nie byłam nad morzem
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:01
@mrofpower: Dobra niech ci będzie, Biłgoraj.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 17:10
Eminem?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:20
takie tru ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:25
@Izuchna: jkąty
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:01
@rogaliq: Bermudzkie
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:38
a ja jade do kosmosu co rok bo mam bardzo bogatyh rodzicow fajen co nie
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:06
@CreeperekPL: ahhh... co za piękne marzenia...
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 15:38
@CreeperekPL: a ja co tydzień latam sobie na marsa bo mam tam babcię
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:31
Tru
Odpisz
23 sierpnia 2016, 09:37
Ja nawet jakbym chciał to nie mogę się opalić ;_; Jakoś nie idzie, no!
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:00
@HuboX600: Wydaje mnie się że trzeba wyjść na dwór :-;
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:13
@erykhim44: Ja leżałem 4 godziny na słońcu i nic ;__;
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:22
@HuboX600: Aj tam aj tam. Przecież Hitler powiedział że rasa panów to są biali a nie czarni, oliwkowi i żółci.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:31
@erykhim44: U made my day xD
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:36
@HuboX600: Chyba nie chcesz wyglądać jak oni?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:24
@erykhim44: Nie xD
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:30
@HuboX600: To dobrze bo tak po wakacjach będą wyglądali moi koledzy.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:53
Ja jestem tylko opalona na plecach, tak to strasznie blada ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:43
Kiedy masz taką opalenizne że kilku nieszczęśników oberwało za ,,ciapaty'' albo ''cygan''
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:51
@heraklio2: Znam to uczucie.
Odpisz