Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klingon

23 kwietnia 2023, 17:07

Opalenizna jest obrzydliwa.

Avatar Awp_Asiimov

22 sierpnia 2016, 22:41

Ale ty jako jedyny nie masz poparzeń

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
ZiemiaJestPlaska

24 grudnia 2018, 12:17

Avatar Awp_Asiimov

24 grudnia 2018, 15:32

nie ma to jak odkopać temat sprzed 2 lat

Avatar roxy697

Edytowano - 13 grudnia 2016, 15:06

Ok 10 sierpnia (oczywiście jeszcze ani razu mnie na podwórku nie było) przychodzą do mnie koleżanki i chcą mnie wyciągnąć nad zalew a ja i tak nie poszłam (bo na necie siedziałam xddd) a następnego dnia piszą do mnie na fb że mają poparzenia 2 stopnia.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2016, 11:35

A ja mam blada karnacje po tacie...smieja sie ze mnie...i mowia zebym sie opalila...dostali wpie**ol od mojego gangu... ;v

Avatar Rafio

28 sierpnia 2016, 20:30

Takie tru

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 18:31

Kiedyś bladość była oznaką bogactwa...

Avatar hububomba

28 sierpnia 2016, 18:23

I wtedy okazuje się, że są rasistami...

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 14:29

Tru. Ehh chciałbym kiedyś pojechać nad morze. Nigdy tam nie byłem :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Myszkapl

Edytowano - 28 sierpnia 2016, 17:48

@mrofpower: Nie każdy mieszka w mieście. A powiedzenie nazwy miejscowości, a nawet gminy jest prawie tym samym, co podanie miasta i ulicy. W przypadku małych miast też tak jest...
Btw. Też nigdy nie byłam nad morzem

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 18:01

@mrofpower: Dobra niech ci będzie, Biłgoraj.

Avatar Papulo

28 sierpnia 2016, 17:10

Eminem?

Avatar Izuchna

22 sierpnia 2016, 22:20

takie tru ;-;

Avatar rogaliq

28 sierpnia 2016, 14:25

@Izuchna: jkąty

Avatar krzysiu03

28 sierpnia 2016, 16:01

@rogaliq: Bermudzkie

Avatar CreeperekPL

28 sierpnia 2016, 14:38

a ja jade do kosmosu co rok bo mam bardzo bogatyh rodzicow fajen co nie

Avatar
lola29

28 sierpnia 2016, 15:06

@CreeperekPL: ahhh... co za piękne marzenia...

Avatar miki864

Edytowano - 28 sierpnia 2016, 15:38

@CreeperekPL: a ja co tydzień latam sobie na marsa bo mam tam babcię

Avatar krzysiu03

28 sierpnia 2016, 15:31

Tru

Avatar HuboX600

23 sierpnia 2016, 09:37

Ja nawet jakbym chciał to nie mogę się opalić ;_; Jakoś nie idzie, no!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar HuboX600

28 sierpnia 2016, 15:24

@erykhim44: Nie xD

Avatar erykhim44

28 sierpnia 2016, 15:30

@HuboX600: To dobrze bo tak po wakacjach będą wyglądali moi koledzy.

Avatar ChickenEatsRainbows

28 sierpnia 2016, 14:53

Ja jestem tylko opalona na plecach, tak to strasznie blada ;-;

Avatar heraklio2

28 sierpnia 2016, 14:43

Kiedy masz taką opalenizne że kilku nieszczęśników oberwało za ,,ciapaty'' albo ''cygan''

Avatar Brajox

28 sierpnia 2016, 14:51

@heraklio2: Znam to uczucie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka