Koniec domku na autostradzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2014, 17:29
Jak mogli !?
Odpisz
4 grudnia 2012, 21:02
Ja-Jak mogli:(
Premier-Zapłaciliśmy.
Odpisz
4 grudnia 2012, 02:12
Ciekawe ile dostal
Odpisz
4 grudnia 2012, 18:09
@Faster1611: Dostał trzecią część wartości domu, jeśli dobrze pamiętam wynosi ona 50 tysięcy$.
Odpisz
4 grudnia 2012, 08:26
I bardzo dobrze. Władze, które się na to zgodziły to debile żeby na środku drogi stał dom! Wyobraźcie to sobie, wracacie do domu a tu na środku taki budynek, jestem ciekawy ile aut się na nim roztrzaskało. Pewnie nawet sam mieszkaniec tego domu zauważył jaki hałas i drgania powodują auta i że nie da się w nim mieszkać.
Odpisz
4 grudnia 2012, 08:55
@kezsss: oni nie zgodzili sie żeby dom stał na środku drogi, tylko na autostradę przez ten dom. dom był pierwszy.
Odpisz
4 grudnia 2012, 17:49
@frefux: A czy ja kur.. napisałem, że zgodzili się na jego wybudowanie?! Stał tam ponieważ jakieś ciule zgodzili się żeby go nie rozbierać.
Odpisz
4 grudnia 2012, 11:54
Uczcijmy ten dom minutą ciszy... ;D
Odpisz
4 grudnia 2012, 14:23
@Wodnik22: Przy minucie ciszy nie stawia się ";D".
Odpisz
4 grudnia 2012, 13:06
taki ładny domek niszczą :(
Odpisz
4 grudnia 2012, 09:35
Czyli gdyby nie dawali tego zdjęcia do internetu, człowiek spokojnie spędził by resztę życie w swoim ukochanym domu
Odpisz