Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to skrzynia biegów do wymiany
Niezniszczalne
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 sierpnia 2016, 14:13
Nigdy nie rozumiałem tego jak można mieć talent do rysowania, widzę że sporo osób na Jeja i innych stronach chwali się swoimi umiejętnościami na papierze wrzucając swe rysunki, czy tylko ja jestem w tej dziedzinie takim beztalenciem że co roku mam dwóję z plastyki?
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:18
@pomidor5041: U mnie za rysunek nie stawiają mniej niż 3 :)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:21
@pomidor5041: Ja ledwo potrafię pisać czytelnie.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:23
@TheCrusadeBro: piona ja też :'(
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:34
@pomidor5041: To ja tylko powiem, że za to dostałem 5. Moja nauczycielka ma po prostu wyje**ne. Jakby kto pytał to chodzę do gimnazjum, a nie do przedszkola
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:34
@emfor: Bardzo oryginalny avatar.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:56
@TheCrusadeBro: Ja ledwo potrafię pisać
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:00
@Tony_Montana: miałem to samo ale już plastyki nie mam
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:25
@Tony_Montana: Rysowałeś to w nutniku?
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:37
@Filski: Tak to jest jak się nie ma zeszytu. Jak mówiłem moja nauczycielka ma wyje**ne.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:19
@pomidor5041: Nie ma czegoś takiego jak talent ewentualnie predyspozycje. Nie ma umiejętności bez treningu, wbijcie sobie to do głów! A do pana, co brzydko pisze. Ja jestem ku*wa dysgrafikiem, nie rysowałem ładnie. Ale doszedłem do poziomy, gdy potrafiłem rysować nawet całkiem neizłe portrety. ( A teraz już nie umiem, bo przestałem rysować. )
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:53
@TheHunterMikiPL: Ekhm...mi budynki wychodzą całkiem całkiem bez ćwiczeń a postacie które ćwiczę od 2 lat jakichś, wychodzą jak gówno.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:02
@Tony_Montana: mam podobne rysunki
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:30
Jednak trening był... To tak jakby kowal kilka tygodni kuł miecze i średnio by mu to wychodziło, a potem wykuł idealny sztylet i powiedział, że bez trenignu...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 19:07
@TheHunterMikiPL: Trening...Ech, może i masz racje, ale rysowanie sergali z krzywymi nogami to wciąż za mało...Muszę się starać bardziej...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 19:53
@TheHunterMikiPL: Próbowałem się do tego zabrać gdy nuda mi dokuczała to postanowiłem narysować coś na kartce, czytałem sporo książek o tym, nakupowałem solidnych ołówków, kredek... I co? Wychodziło jak wychodziło, czyli słabo. I tak, nie dorastam do pięt ludziom którzy dobrze rysują w moim otoczeniu którzy nie trenują raczej praktycznie wcale i mają tylko, albo raczej AŻ talent - ich prace moje prace zjadają na śniadanie.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:53
@pomidor5041: Na pewno trenują skoro umieją. Ja zacząłem ładne rysowanie od przerysowywania. Patrzyłem się na np. obrazek w książce i rysowałem tak samo na kartce, a potem już tylko rysowałem i było lepiej.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 21:19
@TheHunterMikiPL: Fajnie, że Ci wyszło. I niefajnie, że mi nie wyszło. Ale nie lubię rysować i to jednak nie dla mnie.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 21:40
@pomidor5041: Ja potrafię rysować tylko materię nieożywioną ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2016, 21:51
@pomidor5041: Pisałem już, że zatraciłem umiejętności rysowania w wyniku braku używania tej umiejętności.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:27
@pomidor5041: Zależy ile rysowałeś. Niektóry naiwni myślą, że w miesiąc coś osiągną. Nie widzą efektów to się poddają. Ja żeby coś osiągnąć poświęciłam rysowaniu jak na razie 5 lat. Dzień w dzień, na każdej lekcji i przerwie. Bardzo długo nie potrafiłam rysować twarzy. Udało mi się dopiero po 4 latach, chociaż twierdziłam, że skończę na rysowaniu tylko kucyków. Przeszła mi ta faza i zaczęłam rysować wszystko. Za każdym talentem kryje się ciężka praca. Nie każdy jest od razu mistrzem. Jak się nie osiąga szybko zadowalających efektów, to rysowanie zaczyna demotywować i przestaje sprawiać przyjemność. Moja przyjaciółka rysowała 3 lata i też zrezygnowała, bo miała zbyt wysokie wymagania co do siebie. Zatem nauka rysowania to długi i powolny proces, a ćwiczenia trwają latami. Trzeba się z tym liczyć i uczyć się na błędach
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:15
Dobrym przykładem jest Mctrance Fox, jest samoukiem i rysuje jedne z najlepszych lisków.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:16
w sumie mój kolega widoczne postępy zrobił w tydzień
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:38
@bylejakbylegdzie: Mi sie wydaje, ze istnieje coś takiego jak talent, ponieważ jedni np. potrafią pływać dobrze bez żadnego treningu a potem to tylko kwestia treningu, to tylko moje skromne zdanie
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:50
@SzaryPanel: moim zdaniem na pewno to zależy od nastawienia tego kto się uczy, trudno się nauczyć czegoś czego się tak naprawdę nie lubi
Odpisz
24 sierpnia 2016, 11:21
@SzaryPanel: To zależy od nastawienia, determinacji i predyspozycji. Ale nigdy nie uwierzę, że istnieje coś takiego jak talent i ktoś z tym talentem kompletnie bez nauki potrafi namalować bitwę pod grunwaldem, albo pływać kraulem pisiont na godzinę.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 11:46
@TheHunterMikiPL: no ale brak talentu na pewno istnieje, np. super gęste kości strasznie utrudniają pływanie ale za to można bez żadnych złamań przeżyć wypadek drogowy na motocyklu
Odpisz
24 sierpnia 2016, 11:52
@bylejakbylegdzie: Nie ma czegoś takiego. A jak już to te super twarde kości wyrabiają się podczas egzystencji, pod wpływem różnych czynników.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 20:13
Czy najlepsze to wątpię...
Odpisz
24 sierpnia 2016, 21:05
Gusta są różne. Mimo to, jest moim ulubionym artystą, zaraz obok tirrela,Toma i świętej TrancyMick.
Odpisz
13 lipca 2020, 08:20
@Tony_Montana: Wciąż z nami tutaj jesteś? Jeśli tak, daj znać czy coś się u Ciebie poprawiło przez te 4 lata
Odpisz
22 lutego 2019, 08:24
Nie wszyscy furry są zboczeni
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:46
to prawda że jest popyt
otwórzcie sobie ten obrazek w drugim oknie i przeczytajcie xD
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:53
@gulpin:
Odpisz
23 sierpnia 2016, 21:27
@gulpin: Neon green dick iksde
Odpisz
24 sierpnia 2016, 01:24
@gulpin: Co mamy przeczytać, mrowisko?
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:08
@Mnich1: Po prostu sobie powiększ....
Odpisz
24 sierpnia 2016, 13:43
@bartus99: did someone say heresy?
Odpisz
24 sierpnia 2016, 18:49
@Miguelp:
Odpisz
24 sierpnia 2016, 23:15
@bartus99: Nie ma szans by przeczytać ten tekst pod tym pierwszym szkicowanym obrazkiem.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 10:24
@bartus99: toż to genialne
nie chciałbyś dołączyć do inkwizycji?
Odpisz
25 sierpnia 2016, 15:48
@Miguelp: to zależy (´・_・`)
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:40
@bartus99: od czego?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 12:23
@Miguelp: Dużo powiązanych ze sobą czynników (´・_・`)
Odpisz
28 sierpnia 2016, 21:49
@bartus99: powiedz moze je rozwiaze i zwerbuje
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 12:17
@Miguelp: .-. powiem szczerze, nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji .-.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:29
@bartus99: nie jestem biszpanska inkwizycja tylko jejowa i mozesz dolaczyc
Odpisz
8 września 2016, 07:22
@gulpin: Łoo ku*wa!... Współczuje że to widziałeś
Odpisz
8 września 2016, 07:45
@kenio60: Widziałem gorsze rzeczy.
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:06
@gulpin: Mógł chociaż jakąś dziewczynę tam dać
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:00
@ghostarcher: moze to jest dziewczyna
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:32
@Miguelp: Z penisem?
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:41
@bartus99: a czemu nie?
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:39
@Miguelp: Nie mam argumentów- wygrałeś
Odpisz
19 grudnia 2016, 08:57
@bartus99: wiem
Odpisz
19 grudnia 2016, 08:58
@bartus99: wiem
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:39
@Miguelp: Wiesz podwójnie - zostałem zdewastowany - winszuję.
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:19
@bartus99: tankuje
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:18
Eeeee...Je**ć furry?
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:21
@Lacoste: Dobre podejście.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:22
@TheCrusadeBro: Ciekawe czy będzie shitstorm. PS.To ja zepsułem ocenę 5.00
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:24
@Lacoste: Je**ć powiadzasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:32
@kenio60: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 września 2016, 06:56
@Lacoste: Yiff yiff ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 września 2016, 06:57
Mi chodziło o je**nie struną od fortepianu, ale ok...
Odpisz
8 września 2016, 07:13
@TheCrusadeBro: Dziwne masz fetysze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 września 2016, 07:21
To się nazywa "tortury"
Odpisz
8 września 2016, 07:45
@TheCrusadeBro: Ktoś tu naprawdę ma dziwne upodobania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 listopada 2016, 18:52
DON'T-YIFF-THE-FOX!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 12:32
Mam zamiar nauczyć się rysować mangę, żeby potem w tajemnicy rysować hentaie.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:36
Ale pochwal się pracami jak zaczniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:41
ja też.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:57
@UkradliMiNick: Wiesz gdzie mnie znaleźć jakby coś.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:28
@Archeologwinternetach: Nie wiem gdzie trwają prace wykopaliskowe w internetach....
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:29
@the_endrju: W Narnii zakończone. Teraz w królestwie ziemniaków. Niby bez pozwolenia króla ziemniaków, ale ćśś...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:33
@Archeologwinternetach: Wykopujesz stare pornole na temat ziemniaków?! Polecam inne miejsca ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:34
Chciałem się kiedyś nauczyć rysować, żeby rysować nagie koleżanki i dawać im te rysunki XD
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:51
Czemu niby pornole?
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:55
I całą tajemnicę ch*j strzelił.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:44
@Archeologwinternetach: a jaki jest wątek tego obrazka? i wgl kontekst rozmowy :__:
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:32
On/a się tylko pytała gdzie mnie znaleźć.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 21:21
.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:47
tylu autorów a 1 osoba która chce ich wszystkich (ja)... wzuszyłem się <3
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:42
Ja na rysunkach mógłbym zarobić tylko jakby płacono mi abym nie rysował...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 12:31
mi matka by łeb urwała jakby zobaczyła że rysuje porno
Odpisz
23 sierpnia 2016, 13:40
@CrazyMe: A komu nie?!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:10
@CrazyMe: mnie mama pochwalila jak narysowalam pol naga laske
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:22
@Rube_Wolf: Właśnie pół nagą, jest różnica pomiędzy pół nagą laską, a końskimi pyciągami.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:59
A co powiesz na półnagą laskę z końskim partyzantem?
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:01
@Crobat: Nie!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:51
@Crobat: NIE RÓB TEGOOOO!!!!!!!
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:19
@Crobat:
Odpisz
23 sierpnia 2016, 16:00
Zone-sama? XDD
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:06
Żadna praca nie hańbi 😂
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:03
Na anthro teraz duzy popyt ponoc jest
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:02
@AZKABANA: a nawet postacie ludzie (overwatch) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 12:08
Odpisz
23 sierpnia 2016, 12:27
Odpisz