Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nerekii

25 sierpnia 2016, 18:03

Współczuję rączkom (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 sierpnia 2016, 19:01

@Nerekii: (przy okazji, to ludzka wersja królika ze zwierzogrodu? )

Avatar Nerekii

26 sierpnia 2016, 14:46

Yes of cors, ale to JUDY

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2016, 19:12

@Nerekii: Ładny...to oznaka że jestem furry?

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2020, 19:19

niestety

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2020, 13:48

Teraz wiem że nie bo chodziło mi tylko o ludzką wersję

Avatar MRozu_ma_jeja

26 sierpnia 2016, 11:34

Napisał bym co myślę o tym obrazku, ale już raz mi zablokowali komentowanie.

Avatar Luuna

25 sierpnia 2016, 23:29

W takim razie co czuje tyłek? Ani razu nie widział słońca...

Avatar MRozu_ma_jeja

26 sierpnia 2016, 11:33

@Luuna: Mój widział.

Avatar WielkiBanan

Edytowano - 26 sierpnia 2016, 10:49

Wyślij SMS o treści "POMAGAM" na numer 6969 (koszt to 6969,69 zł z VAT) - Podaruj nam swój 1%

Avatar eragon00

25 sierpnia 2016, 17:09

W takim razie proponuje je odciąć,w ten sposób na pewno poczują zew wolności. #wolnośćdlastóp

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2016, 17:23

@eragon00: POLAĆ MU!

Avatar pawel4134

25 sierpnia 2016, 19:54

A któż to, czyż to Ukaszek?

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2016, 20:06

@pawel4134: A czyż to Awełek?

Avatar sylwon1234

25 sierpnia 2016, 19:41

Piekło nie istnieje, jest tylko Niebo albo reinkarnacja w stopy.

Avatar Fina258

25 sierpnia 2016, 18:55

Jeśli mają jeden pewny fetysz to to jest marzenie (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar agaciaf

25 sierpnia 2016, 19:23

@Fina258: heh (©¿ͺ©)

Avatar piekielnybartek

25 sierpnia 2016, 18:34

wpychaja was do worka, a potem kopia przez 12 h, jak sie czujecie ?

Avatar bambusowapanda

25 sierpnia 2016, 17:49

order miszcza painta

Avatar Choi_Seunghyun

25 sierpnia 2016, 17:44

groot foot

Avatar erykhim44

25 sierpnia 2016, 17:14

Ja chodzę boso. Przynajmniej będzie twardy naskórek.

Avatar the_endrju

25 sierpnia 2016, 01:10

Dlatego całymi dniami leżę i nic nie robię. Kocham moje stópki <3 /s

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 22:28

Dlatego moje mają kurzajki z nerwów...

Avatar Big_Boss

24 sierpnia 2016, 15:23

Ale są wakacje i ja chodze ciągle bez skarpetek.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 15:20

Dlatego nie lubię skarpetek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka