Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SowieckiElf

22 stycznia 2021, 07:41

I nawet uroczy ten Nazistowski czołg...
<3

Avatar SowieckiElf

21 stycznia 2021, 23:55

cóż... to prawda ale mocniej uderza..

Avatar kusal

14 kwietnia 2018, 21:09

kv drugi niszczy małe stugi

Avatar lolpandapl

5 sierpnia 2018, 12:58

@kusal: a O-I je przejeżdża

Avatar kusal

5 sierpnia 2018, 14:31

@lolpandapl: nie przejeżdża, on je potężnie miażdży

Avatar lolpandapl

5 sierpnia 2018, 15:18

@kusal: wiem przecież grałem nim

Avatar Frogimen

31 stycznia 2017, 19:30

kv-2 potrafi być przerażającą ku*wą.
nawet ciężkie 8 tiery muszą na niego uważać, bo wykokszony rżnie każdego bez wazeliny, np. może z 30 metrów walnąć is-3 za 700 z burzaka przez to jak pociski mają banana i zamiast w przednią płytę trafi w górną, maszyna do relaxu.

Avatar masterion12

24 sierpnia 2016, 21:38

tak bardzo War thunder.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar masterion12

Edytowano - 27 sierpnia 2016, 21:46

@masterion12: uwaga komentarz nie tyczył tego jaką grę bardziej lubię lecz tego że po prostu ten sam obrazek znalazłem na steamie w grafice War thunder a 2 dni później na jeja.pl

Avatar Mafionek

31 sierpnia 2016, 14:45

Avatar Pitrekkk

Edytowano - 24 sierpnia 2016, 19:22

Ale najpierw traf. Koszmar gracza KW-2, mały, szybki czołg.

Avatar miki322

26 sierpnia 2016, 22:29

@Pitrekkk: znam ten uczuć

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2016, 16:08

''Hans, I think we're hit''

Avatar Frogimen

26 sierpnia 2016, 09:18

To legendarne pie**olnięcie KV-2
Ktoś tam niżej mówił, że są magiczne bo zostały wykonane ze Stalinium
Nie do końca prawda, Ruskie czołgi robione były za pomocą wódki i Sovieckiej czarnej magii

no i może trochę Stalinium

Avatar snajpercat

26 sierpnia 2016, 09:57

@Frogimen: da to je rusyjska legenda

Avatar GooseApocalypsE

Edytowano - 26 sierpnia 2016, 13:21

@Frogimen: Ze stalinum to jest zrobiony KW-220-2. KW-2 ma tylko domieszkę żeby czarna soviecka magia się kupy trzymała.

Avatar Mafionek

26 sierpnia 2016, 14:53

@GooseApocalypsE: TO JE AMELINUM. (martwy mem [*])

Avatar NorthKoreaBall

26 sierpnia 2016, 13:30

KaVe Hame HA!

Avatar
RhobarIII

26 sierpnia 2016, 13:26

Takie tru xD

Avatar FilipC4

26 sierpnia 2016, 10:46

powie ktoś kto robi te animacje na yt?

Avatar AresXX22

26 sierpnia 2016, 10:45

Russian Bias!!!

Avatar Fenekin582

26 sierpnia 2016, 09:35

Kto mi kupi taki czołg 8(

Avatar SowieckiElf

22 stycznia 2021, 07:32

@Fenekin582: Mogę Ci go (wykóć)..

Avatar Hartio

26 sierpnia 2016, 08:20

Wam też, przy oglądaniu gifów wiesza się apka ?

Avatar Lacoste

26 sierpnia 2016, 08:58

@Hartio: Zrobiłeś jej aktualizacje?

Avatar Hartio

26 sierpnia 2016, 09:11

@Lacoste: Wyszła nowa ? Nawet nie widziałem, dzięki.

Avatar Lacoste

26 sierpnia 2016, 09:15

@Hartio: Dawno wyszła. Ona naprawiała różne błędy

Avatar druid6

26 sierpnia 2016, 08:47

I 40 sek przeładowania

Avatar sometimes332

26 sierpnia 2016, 23:06

@druid6: ja mam 20 ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Ostry ten sędzia

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka