Macie takie dziewczyny na Facebooku?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2016, 20:05
ja tak nie robię
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 12:26
Baaaaaaaaaa ._.
To jest wkurzające ._______.
Nie mogę już z tym wytrzymać ;s
Ja jestem brzydka to rukva nie dodaję zdjęć i luj xD
Boshe.
Nienawidzę takich dziewczyn które celowo np. wstawiają zdjęcia na fb, inni komentują jej, że jest piękna i wgl, a ta ,,Nie, nie, no co Ty.''
To jest bez sensu bo wstawiając to zdjęcie to już wszyscy wiedzą, że ta dziewczyna uważa siebie za chociaż trochę ładną.. ._.
Odpisz
25 września 2014, 16:49
Chyba wszyscy.
Odpisz
2 marca 2014, 19:30
true story
Odpisz
5 grudnia 2012, 08:35
Mnie tez to wkurza...
Odpisz
5 grudnia 2012, 09:14
@Faster1611: No mnie też! Jak kuźwa dziewczyna dodaje 500 zdjęć, i pod każdym daje opis "Ale ja jestem brzydka :'(" lub coś podobnego, jak jesteś brzydka, to na cholere dodajesz 500 zdjęć z kibla w centrum handlowym!!?
Jak chce się żeby ktoś ci powiedział że jesteś ładna to nie mów: "Ale jestem brzydka" licząc na to, że powie że jesteś ładna! "SZCZEROŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA" Jak to powiedziała "breathe" poniżej. Podejdź do chłopaka i zapytaj: "Ej, ładnie dzisiaj wyglądam?", Albo zrób zdjęcia, daj taga dla jakiegoś chłopaka, i daj w opisie: "Podobają ci się dzisiaj moje łoczka? ^-^"
Oczywiście nie każdy jest na tyle pewny siebie, ale to już zależy od bycia odważnym, a potem to już z górki ;)
Odpisz
5 grudnia 2012, 15:35
Dobrze gadasz!
Odpisz
5 grudnia 2012, 19:21
dobrze gada, polać mu :)
Odpisz
5 grudnia 2012, 19:37
@rafl10: No to za Ojczyznę! *GUL*
Odpisz
5 grudnia 2012, 19:39
wypijmy razem za Ojczyznę i kowiesa10 :)
Odpisz
4 stycznia 2013, 12:15
@rafl10: racja
Odpisz
5 grudnia 2012, 15:58
Obrazek pojawia się już po raz setny tylko w jak zawsze w innej formie.
Odpisz
5 grudnia 2012, 07:57
Szczerość jest najważniejsza.
Odpisz