Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xeviu

8 lutego 2023, 06:52

Wygląda mi na to, że ten lis cieszy się z r....nia świata

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 08:43

jak można się przebrać za taką durną ikonke pi***olonego Firefoxa

Avatar Pequsek

6 grudnia 2012, 09:07

Firefox jest dobry. Nawet ja go używam..

Avatar Sauron

6 grudnia 2012, 09:20

dno,dno,dno.Nie pogrążaj się.

Avatar darcus

6 grudnia 2012, 16:06

-_-

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 17:09

@Pequsek: ja bym go używała jak by nie był takie popiep**ony

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 17:18

Dlaczego tak sądzisz?

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 17:52

bo tak przerywało i sie tak zacinał!

Avatar chupacabra001

6 grudnia 2012, 21:23

To to jest raczej wina Twojego systemu, a nie samego firefoxa. Trochę dziwne, że wszystkich chodzi on normalnie i ludzie go sobie chwalą, czyż nie?
Z kolei explorer po prostu zamula. Wiem coś o tym, kiedyś używałem tylko explorera (Innych nawet nie znałem :D). Po prostu żyłem w ciemnocie jak średniowieczny chłop. Byłem przyzwyczajony do tej przeglądarki i jakoś sobie radziłem.
Jednak po pewnym czasie IE delikatnie mówiąc sie s***ił. Więc znajomy podesłał mi firefoxa. Nie mogłem na początku go zdzierżyć, ale po tygodniu się przyzwyczaiłem i olałem IE. Ot i cała historia.
I jeszcze jedno - przypomnij sobie, co Ci kiedyś pisałem. Nie atakuj pierwsza, nie wyzywaj. Bo jak widzisz, do niczego dobrego to nie prowadzi. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.
Pozdrawiam!

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 22:18

@chupacabra001: dzieki. ja wole IE bo inne u mnie są do dupy (ale tylko w moim systemie). w ogóle mój laptop to taki dupowaty

Avatar Sauron

7 grudnia 2012, 16:35

potrafisz nie przeklinać co drugie słowo?

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2012, 19:30

@Sauron: tak. a co? masz problem? no nie małe dziecko się smuci. poprostu tak mi smutno i musze je pocieszyc.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 06:34

@chupacabra001: firefox jest dobry mój brat ma expolorer i mówi że zmienia

Avatar chupacabra001

19 grudnia 2014, 11:34

Chociaż osobiście wolę Chrome'a.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 13:22

@chupacabra001: też spoko

Avatar patryk309

6 grudnia 2012, 17:21

chrome najlepszy

Avatar
RisaMurasaki

6 grudnia 2012, 10:07

Czekam aż ktoś się przebierze za ikonę Chrome lub Opery.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2012, 16:54

Internet Explorer, i idź wpierdalać klej :D

Avatar Paulius

6 grudnia 2012, 10:39

Przez to, że się facet przebrał mam dziwne skojarzenie, że lis dyma ziemię.
ps: współczuje (zagląda do wikipedii) Czadowi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka