Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2017, 20:46
W ogóle dziwi mnie to że kobiety zwykle przycinają końcówki to niech sobie kur*a w domu to zrobią XD
Odpisz
8 marca 2017, 20:43
NIC NIE PŁACĘ MAM FRYZJERA W DOMU SZACH-MAT
Odpisz
30 sierpnia 2016, 19:51
Frajer. Ja płacę 17 zł
Odpisz
30 sierpnia 2016, 20:27
14 :)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 06:30
@mante: Brawo Ty
Odpisz
31 sierpnia 2016, 08:35
Brawo Ja
Odpisz
31 sierpnia 2016, 17:36
@mante: ja za darmo :)
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:35
mnię każda Pani za darmo obcina
Odpisz
31 sierpnia 2016, 03:41
@RyszardPetru: Nie spodziewałem się ciebie tutaj (kappa) #MemyJakZeSpotówODopalaczach
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:04
Z dedykacją dla mojej mamy :D
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:34
Ja mam za darmo bo mama jest fryzjerką
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:24
Trochę brakowało mi tych memów
Odpisz
30 sierpnia 2016, 20:32
Ja 12
Odpisz
25 sierpnia 2016, 07:31
Kto tyle płaci za strzyżenie? (męskie)
Tak tanio? (damskie)
Odpisz
25 sierpnia 2016, 09:34
@Monster_: Ja.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 11:56
@Monster_: Ja 18.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:12
@legend77: Ja 16.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:13
@Monster_: Serio? Mężczyźni chodzą do fryzjera? To dlaczego wszyscy mają maszynki w domu? ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:15
@lulul: Czymś trzeba ten koper skosić :/
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:26
Blisko ja place 15 xD
Odpisz
30 sierpnia 2016, 19:14
@Domyciahejpasterze: same
Odpisz
25 sierpnia 2016, 15:39
Na szczęście mam krótkie włosy i fryzjerki śmieszki które cisną ze mnie bekę strzygąc mnie w cenniku dla mężczyzn :y
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:19
może myślo że jesteś feministko
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:58
@Nietypowy: Jak na moje to feminizm kończy się wtedy kiedy trzeba odkręcić słoik :y... chociaż kto je tam wie
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:17
facet po fryzurze Jeblem XD
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:09
Ja tam zawsze jak wychodzę od fryzjera, to wyglądam jak jakiś młody nienawistny Sebeusz
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:00
10zł za wszystko
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:58
Zazwyczaj płacę 15 - 18 zł. :')
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:37
Ja u fryzjera zapłaciłam 30 zł za podcinanie końcówek. Okazało się, że te końcówki mają 6 cm. ;-;
Odpisz