Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2016, 05:38
Śliwka
Odpisz
29 sierpnia 2016, 07:15
@AZKABANA: Interesująca historia, kontynuuj.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 10:33
@AZKABANA:
Odpisz
31 sierpnia 2016, 09:30
@AZKABANA: Keczup
Odpisz
18 września 2016, 21:58
@AZKABANA: Noga
Odpisz
29 marca 2018, 21:41
@Fina258: komentarz po paru latach
Odpisz
30 marca 2018, 01:21
@lolpandapl: Dzięki. Przypomniałeś mi o pufie. I o mnie 2 lata temu. Raczej nie byłem aż taki zły jak myślałem
Odpisz
30 marca 2018, 09:02
@Fina258: wrrr
Odpisz
30 marca 2018, 11:06
@AZKABANA: Też umiem. Wrrr
Odpisz
30 marca 2018, 11:07
@Fina258: pyr pyr pyr
Odpisz
30 marca 2018, 11:09
@lolpandapl: I tu też mi się coś kojarzy...
Odpisz
30 marca 2018, 11:13
@Fina258: helikopter ale mam też dziwne skojarzenia (film ,,operacja pandora")
Odpisz
4 stycznia 2019, 09:14
@Fina258: spoko nóżka
Odpisz
25 marca 2019, 18:01
mraśna
Odpisz
25 marca 2019, 18:14
@szalonememe: smaczniutka
Odpisz
22 marca 2021, 17:07
@Fina258: st00pki
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:04
Ja bym takiego kwiatka zjadł.
Odpisz
14 października 2016, 23:20
Pufa
Odpisz
14 października 2016, 23:20
Odpisz
28 sierpnia 2016, 22:48
pufa
Odpisz
28 sierpnia 2016, 22:56
Najlepiej "XDD"
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:04
Działa!... Trochę. Masz strzałke w dół.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:23
Jestem na screenie +10 do rozpoznawalności.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:28
@sylwon1234: Ja też ale mam więcej strzałek i jestem na samym środku. +20 do rozpoznawalności.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:29
Czekaj czekaj... Co ta za młody hultaj skaczący na glowe?
Odpisz
18 września 2016, 21:51
;_;
Odpisz
18 września 2016, 22:00
@ewelkapl: To może dodaj jakiś kod?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 09:26
Fus Ro Mój Krzyż
Odpisz
29 sierpnia 2016, 07:53
Mój ulubiony krzyk z Skyrima to Przyzwanie smoka. Wymawia się to: Ryuga wa ga teki wo kurau!
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:39
@coolskeleton95: *Booty Call*
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:02
@coolskeleton95: troll czy... ?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 21:04
@arrow_in_the_knee: Troll
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:22
@coolskeleton95: dziękuję ci
Odpisz
28 sierpnia 2016, 21:26
pjony rozdaje
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:04
@bambusowapanda: pjona?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 19:29
@arrow_in_the_knee: Tak pjona
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:35
no i weź stan po drugiej stronie łąki
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:40
i to
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:43
Ja nie umieć Niemiecki
Odpisz
29 sierpnia 2016, 09:44
@lorax12: to nie niemiecki
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 10:50
@lorax12: Jest to pierwszy Krzyk, który poznajemy w Skyrimie.
Fus - Siła
Ro - Równowaga
Dah - Odepchnięcie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:13
@DAVJD: Dah to z tego co pamiętam pchać
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:27
@DAVJD: *facepalm* żodyn nie rozumie sarkazmu
ŻODYN
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:35
@lorax12:
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:38
@DAVJD: Dokładnie
Tylko nie mam już zarostu
Odpisz
28 sierpnia 2016, 21:52
Nie lubie mniszków!
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 22:09
@kilofik: Mniszki nie lubią być obrażane! Paczaj, już się zebrały żeby wymyślić plan zemsty.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 08:24
@Lordu: O nie co ja zrobiłe... Puk puk. To oni!
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 07:28
A jakbym obłożyć tę łąkę trotylem?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 03:42
Helikopter.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 02:00
biegłabym
Odpisz