Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

Edytowano - 27 kwietnia 2021, 13:07

Wysokość Wieliczki to od 224 do 362m, czyli jeśli 135 m pod ziemią to daje minimum 89 m n. p. m, Wikrowo ma - 2 m n. p. m. (lub jak kto chce Raczki Elbląskie -1,8) a zasięg pewno ma.

Avatar Kacperant

15 sierpnia 2020, 13:33

Wiecie że kopalnia w Wieliczce jest nieczynna?

Avatar Krzyniu

25 sierpnia 2016, 20:32

A ja mieszkam w Wieliczce!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Krzyniu

27 sierpnia 2016, 12:41

@meryx: Każdy kiedyś tam będzie.

Avatar Miguelp

28 sierpnia 2016, 21:48

@Krzyniu: w niedzwiedziu?!

Avatar marcin12321

28 sierpnia 2016, 13:18

U mnie są 2 kreski lte, a kilometr dalej już 4. "W pańskiej lokalizacji jest lte" -plus

Avatar Sabriel

27 sierpnia 2016, 22:25

A ja nawet głupiego sms nie mogę wysłać w pracy bo zasięgu nie ma

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2016, 11:08

Ja byłam tylko w Bochni :C
Ale wi-fi mieli

Avatar MTziolkowkyV

27 sierpnia 2016, 08:41

Bylè tam

Avatar DragonJuzik125

26 sierpnia 2016, 23:16

ciekawe jakie pokemony można łapać :D

Avatar bylejakbylegdzie

26 sierpnia 2016, 22:45

od którego roku? 9 lat temu zasięgu nie było

Avatar fusioNcsgoandmore

26 sierpnia 2016, 23:13

@bylejakbylegdzie: ja byłem 2 lata temu i był

Avatar Scrollek0802

26 sierpnia 2016, 23:06

czyli można łapać tam pokemony

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2016, 19:26

Potwierdzam, niedawno byłam :D

Avatar Ameron

26 sierpnia 2016, 19:12

Byłem tam. Fajne miejsce.

Avatar Shadow_blade

26 sierpnia 2016, 19:00

Potwierdzone info, byłem i maiłem zasięg.

Avatar Hermit

25 sierpnia 2016, 21:23

Nawet dobry mają tam ten Internet. Jeja działało. ale gdy stałem w kolejce to miałem ochotę wpaść pod pociong.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie znoszę kleszczy

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Powodzenia

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka