Co się dzieje z tymi dziećmi?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
No to posłuchane
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2016, 21:04
Tak tylko dodam ten chłopak jest śmiertelnie chory i długo nie pożyje
Odpisz
13 października 2018, 13:38
@psychopatix: Na co?
Odpisz
6 września 2019, 23:35
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: .
Odpisz
10 grudnia 2021, 13:26
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: na liżmę
Odpisz
29 maja 2021, 23:59
i przez te 9 lat nie spał
Odpisz
12 grudnia 2020, 20:13
Ja wchodzący w sekcje komentarzy:
Odpisz
28 grudnia 2018, 00:00
Odpisz
27 lipca 2017, 16:46
On ma 9 lat a oczy jakby był po drugach wtf ;-; ma ktoś może k**fa napalm? bo chętnie bym na to gó*no zrzucił
Odpisz
1 marca 2017, 18:42
.
.
.
.
.
.
.
Misha...
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 16:12
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
SPALIĆ
wait what.... DAT 9 LETNIE QUOWNO MA 230 K SUBUW WAT DE FACK!?!?!?!?!?!?!?
Odpisz
13 września 2016, 20:49
I PLAY POKEMON GO EVERY DAY
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 17:21
@NerFix: I PLAY POKEMON GO!
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2017, 22:02
@NerFix: I SMOKE RODODENDRON EVERY DAY
WHEN I WAKE UP, I GO TO MY BONG, I WANT TO SMOKE IT ALL, I WANT TO SMOKE MY RODODENDRON
Odpisz
21 października 2016, 15:47
What a debil
Odpisz
23 września 2016, 08:25
jest 4.69 więc nic nie daje bo nie chcę psuć tej stosownej oceny :)
Odpisz
17 września 2016, 09:16
.
Nie wiem co powiedzieć.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:19
Troche to chore, w tym wieku 7 lat różnicy w zwiazku ma znaczenie :-)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 14:45
@hecerinde: Tu cię uspokoję: mój dziadek jest o 19 lat starszy od mojej babci ;__; .
Odpisz
4 września 2016, 03:01
a twoj dziadek poznal twoja babcie jak ona miala np. 10 a on 29? Chyba nie prawda?dlatego mowie ze w TYM wieku (9 i 16 lat) roznica 7 lat ma znaczenie bo to zupelnie inny stopien rozwoju czlowieka, miedzy ludzmi 10 a 20 lat jest wieksza przepasc niz miedzy ludzmi 20-30.
Odpisz
4 września 2016, 20:11
@hecerinde: Spokojnie, poznali się jak babcia miała ok. 28 lat (dziadek miał ok. 47 lat ;_;).
Odpisz
13 września 2016, 06:08
@hecerinde: Na t filmiku jest napisane że to kappa
Odpisz
10 września 2016, 15:09
Odpisz
8 września 2016, 08:53
Odpisz
5 września 2016, 09:32
*glos isamu* on jest brzydki jak chuuuj
Odpisz