Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2016, 22:09
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:17
@RazerHD: imy źiś baw?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:29
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:31
@RazerHD: Wow tekst z obrazka. I co dalej?
Odpisz
31 sierpnia 2016, 23:45
Albo jesteś ślepy/a albo sam/a tak piszesz mam pytanie tak się pisze ulpimy albo źiś i do tego bawana czy może jednak ulepimy dziś bałwana ⛄
Odpisz
9 października 2016, 15:26
@RazerHD: to jest specjalnie
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2016, 22:06
no choź srobimy to
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 03:19
@fejmnadfejmami: tk dwno ne bwliśmy sę rzm
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:06
@SusanSusanPL: no to sześ
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:43
Lewandowski ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:58
lendoski :-D:-D:-D
Odpisz
26 sierpnia 2016, 10:22
ELSA, TO NI BL ŚNIEK.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:52
dpro mi traz móisz?!
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:28
GDZIE JEST ŚNIEK.
NIE MA.
#DixOut4Małgosia
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:36
Kames 46 umar
rezt in prpronii 1410-2k16
Odpisz
25 sierpnia 2016, 23:30
Didney worl.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 23:35
@smokeu:
Odpisz
27 sierpnia 2016, 18:50
@smokeu: Pojedziemy dziś do auszwic!No chodź, zrobimy tooooo, gazowaliśmy ich razem, a teraz Nje, dlaczego tak jest czy wjesz! Pojedziemy dziś do auszwic, albo zrobimy coś innego!
Odpisz
27 sierpnia 2016, 18:54
Ty mnie, koleś, prześladujesz. xD
Odpisz
27 sierpnia 2016, 20:29
@smokeu: No ktoś musi
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:21
@smokeu: On mnie też!... Ja jego troche też wsumie..
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:22
*Ekhem* J.. *ekhem ekhem* ja.. *eeekhemm!* Januuuuuuuuuuuuuuuusz!
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:46
@Fina258: *daje spokój i spi***ala...TUPAQ__ spare you*
Odpisz
27 sierpnia 2016, 23:02
Czekaj czeksj to ty specjalnie mnie prześladowałeś?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 06:48
@Fina258: Nie ale teraz nie będę wam odpowiadać przez miesiąc
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:54
Dobra, ja tobie też. To ten..
Januuuusz!
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:54
Odpisz
27 sierpnia 2016, 22:09
Kraina lsd
Odpisz
27 sierpnia 2016, 20:52
nie złe
Odpisz
27 sierpnia 2016, 18:54
nu chući srpimy tioo
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:54
*puk, puk puk puk.*
-Czy uśpimy dziś bałwana?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:43
Lewandowski ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 07:51
🎵upijemy dziś browarka?
no chodż zrobimy too 🎵
Odpisz
27 sierpnia 2016, 17:12
@Sebzer: "zapalimy dzisiaj szluga"
Odpisz
26 sierpnia 2016, 10:26
nka sprdlj
Odpisz
25 sierpnia 2016, 23:29
Elsa wygląda jak taka typowa pani z lumpeksu. Brakuje jej tylko szluga, nadwagi i obcisłych ubrań.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 09:19
i ciemnych odrostów we włosach
Odpisz
26 sierpnia 2016, 09:07
njo choź zrbimy go.
Odpisz