Kiedy zajrzysz w najstarsze komentarze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2016, 20:19
Odpisz
11 września 2022, 11:19
@Ameron: * odkopuje *
Odpisz
5 kwietnia 2021, 22:12
Podróżniku z losowych odkop to
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:10
Kiedy Archeologwinternetach odnajdzie twoje stare komentarze ;-;
Odpisz
5 września 2016, 20:22
@noszkurnawszystkozajete: Czyżby twój największy koszmar?
Odpisz
5 września 2016, 21:34
@Oskaras: TAK WIESZ JAKIE TO WSTYDLIWE
Odpisz
2 marca 2018, 19:01
@noszkurnawszystkozajete: bardzo
Odpisz
4 czerwca 2018, 00:57
@noszkurnawszystkozajete: współczuję
Odpisz
22 września 2018, 14:02
@noszkurnawszystkozajete: No...
Odpisz
22 września 2018, 15:13
@Archeologwinternetach: o
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:43
@noszkurnawszystkozajete: no
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 21:08
Jakbym widziała samą siebie z pierwszych 8 miesięcy na Jeja.
Odpisz
5 września 2016, 19:53
Oparte na faktach
Odpisz
2 września 2016, 19:45
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 00:37
Może każdy wstawi tu swój pierwszy komentarz? Ja zacznę.
Szczerze mówiąc mogło być gorzej.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 01:09
@Lordu: Z czasów, kiedy nie dbałem o poprawność wypowiedzi w internecie.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 01:14
@Gray1997: Boisz się poprawności politycznej ?
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 01:16
@Lordu: Kiedyś zawsze dawałem na koniec ,,Xd". Jakim ja rakiem byłem. Żałosne
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 01:21
W sensie pisowni. Moje niedopatrzenie.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 01:47
@Lordu: Ja mam dość nowe konto, nie jest więc źle... A co do starszych kont to udaję, że to nie ja.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 08:47
@Lordu: To mi się wyświetla jak posortuje od najstarszych ;D
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 09:02
@MCAssassin: Tjjaaaaaa....
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 10:07
@Lordu: Heh
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:28
Pierwszy wykop i pierwsze gratulacje.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:31
@Lordu: Jest to w każdym razie najdalszy komentarz jaki udało mi się znaleźć. Porażka..
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:35
@Lordu: Mogło być gorzej
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:57
@Lordu: Yyy... Ja to tylko tu zostawię ;-; (i dlaczego nikt mnie nie obrażał?)
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 17:53
@Lordu: Zawsze myślałam, że mój pierwszy to ten drugi. Jednak nie jest tak źle. I tak, mam rozładowany telefon.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 00:11
No to sory Himsa, ale w takim razie dalej nim jesteś :/
Odpisz
29 sierpnia 2016, 23:01
:^) Nikt mnie nie przebije. Chyba. No może tylko trolle.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:06
Ja kiedy zmieniłem Avatar stałem sie rakiem :( A tak to byłem dobrym Rekinem :P
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:02
A ja nie dorosne heh.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:52
To samo.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:32
Odpisz
26 sierpnia 2016, 18:01
Idiota lvl. Ameryka
;)
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:29
W sumi ja siedziałem w obrazkach bez udzielania się kiedyś bez konta ale potem je założyłem by pokazać ludzią którzy biorą udział w dyakusji że nie mają racji
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:13
Tru
Odpisz