Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2016, 00:01
Mam identycznie. Kocham czarne ciuchy :-) i wszystko inne też
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:09
@hecerinde: wacki też ?
Odpisz
4 września 2016, 03:02
@Swagbob: tak a co?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:25
I pijesz to
Odpisz
30 sierpnia 2016, 06:24
@krzysiu03: ... i ogólnie jesteś czarny
Odpisz
30 sierpnia 2016, 13:36
@FeelingBro: I humor też masz czarny
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:10
Heh
Odpisz
30 sierpnia 2016, 10:23
Heh heh
Odpisz
30 sierpnia 2016, 00:13
Odpisz
30 sierpnia 2016, 00:11
Początkowo myślałem że te czarne ubrania to cień tych drugich... jestem idiotą
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:54
Batman
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:51
Emo.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 19:41
@Natalilia: Ubrany na czarno =/= emo
Odpisz
30 sierpnia 2016, 12:20
masz racje to że ktoś lubi ubierać się na czarno to nie znaczy że jest emo.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:48
tró, tylko to piekło w lato gdy przez tą czerń słońce ci wypala wnętrzności
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:45
Nie odblokowałeś jeszcze tych ubrań.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:41
Dziwne, że jakoś tydzień temu udostępniłam to na facebooku...
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:23
takie tam szybkie wytłumaczenie : czarne ubrania szybciej się nagrzewają przez co ludzie w lecie powinni nosić jasne albo kompletnie białe ubrania
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:04
Może koleś z Nocnej Straży jest...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:17
Ha też tak mam, gdy robię czarne pranie ☺
Odpisz
26 sierpnia 2016, 13:29
o nie... przepowiednia jednak się sprawdza... EMO FEJSBUKI PRZEJMĄ JEJA
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:08
nie trzeba być emo żeby lubić czarne ciuchy
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:35
@Swagbob: no tak tak ALE JUŻ BEZ PRZESADY
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 13:32
Większość moich ubrań jest czarna/bardzo ciemna, a nie jestem emo :V
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:55
poprostu cytując mojego znajomego "Czarne jest lepsze"
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:57
@ptasznik5: nigga
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:02
czarni też są lepsi........................w pracy na plantacji! XAXAXAXA nie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:19
jesteś rakiem, wyku*wiaj
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:22
bo ludzie dzielą się na zupełnie normalnych i emo. Innej opcji nie ma. Przecież jest jedna subkultura
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:40
łojezu to chyba mój pierwszy szitstorm BRING IT ON
Odpisz
30 sierpnia 2016, 01:37
@Swagbob: Moja siostra nosi różowe ubrania i lubi wszystko co kawaii a tak na serio jest mega brutalna.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:07
I?
Odpisz