Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 19:27

uczcie się historii -_- wtedy były MEINphony a nie Iphony

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Michalol222

27 stycznia 2016, 23:32

to może skończmy spamić autorowi tego obrazka xd. btw, miło się rozmawiało, ale muszę się wyspać dobranoc :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 stycznia 2016, 23:45

@Michalol222: Obrazek jest od admina :v
I autor nie dostaje powiadomień że ktoś napisał pod obrazkiem.
Dobranoc

Avatar kasa121

21 marca 2014, 20:46

@KontoUsunięte: Jego multikonta???

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2013, 14:16

Ale zdjęcie zostało odnalezione i przekształcone np. w 2013roku,a wtedy iphona nie było

Avatar Marcinox000

7 grudnia 2012, 09:17

To jest niemożliwe. Po prostu wzięli zdjęcie dodali i-phona i się cieszą że nabierają użytkowników.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2014, 16:23

@Paulius: Prześwietne :D

Avatar Michalol222

27 stycznia 2016, 23:20

@Marcinox000: fuck... jak to "odkliknąć"? zd

Avatar Kamil292

7 grudnia 2012, 12:53

gostek zrobił mega trolla nie można powiedzieć że photoshop bo wtedy go nie było a z drugiej strony że to nie było iphonem bo jego też nie było :)

Avatar Kiler1

7 grudnia 2012, 13:47

@Kamil292: ale photoshop jest teraz a zdjecie skads wzial nwm skad ale uzyl photoshopa teraz -.-

Avatar Kamil292

21 grudnia 2012, 12:30

@Kamil292: 2 pkt dla zielonych 25 dla czerwonych przyznaje twą wyższość :D

Avatar Kamil292

21 grudnia 2012, 12:51

@Kiler1: 2 pkt dla zielonych 25 dla czerwonych przyznaje twą wyższość :D

Avatar nerowik

20 grudnia 2012, 20:36

pewnie zaraz wrzucił na fejsa

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2012, 08:48

photoshop bo wtedy nie bylo iphonów. a photoshop u żył teraz

Avatar Piotr99

7 grudnia 2012, 15:22

Ale za to już był explorer, który nie przeszedł do tej pory większych aktualizacji. (nie czepiajcie się komentarza. Robię trolla, żeby sprawdzić jak zareaguje).

Avatar Sauron

7 grudnia 2012, 16:26

@Piotr99: nie musiałeś pisać tego na dole.Pośmialibyśmy się.

Avatar Piotr99

7 grudnia 2012, 17:12

@Sauron: Ona i tak odpowie.

Avatar Piotr99

7 grudnia 2012, 17:13

I żartowałem z tym trollem, pisałem to na serio (sprawdźcie na wiki, lub stronie microsoftu).

Avatar Oliwixd

7 grudnia 2012, 14:19

Jezu święty, nie umiecie się pośmiać, tylko wszystko na poważnie,wszystko na poważnie? Mnie się bardzo podoba 5/5 + do ulu

Avatar oguras

7 grudnia 2012, 12:09

Słyszeliście o czymś takim jak ironia?

Avatar FD_God

7 grudnia 2012, 14:07

@oguras: Czego się spodziewasz po dzieciach z tej strony?

Avatar Faster1611

7 grudnia 2012, 02:25

Hahahaha:D Podpis miazdzy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka