Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 września 2016, 23:05
problem w tym że jak tak przystawisz lupę blisko twarzy to obraz nie będzie większy
Odpisz
27 sierpnia 2016, 07:53
ja wysyłam prośbę i najczęściej akceptują
Odpisz
26 sierpnia 2016, 22:58
Znasz to?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:01
@Fina258: Nie pytaj!
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:02
@Tony_Montana: No ale znasz?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:28
@Fina258: Ale że kogo?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:31
@Tony_Montana: No to.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:32
@Fina258: Co?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:33
@Tony_Montana: To.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:33
@Fina258: To?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:39
@Tony_Montana: Tak, to.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:43
@Fina258: Aaa o to ci chodzi...
Ale że o co?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:46
@Tony_Montana: O to co w tytule.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:49
@Fina258: Którego obrazka?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:51
@Tony_Montana: Obrazka pt. "Nie pytajcie czy to znam"
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:52
@Fina258: Aaa... tytułu osobiście nie znam, bo nie przybiera postaci cielesnej chociaż sam go napisałem
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:54
@Tony_Montana: Trudno... Ale znasz to?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:55
@Fina258: co?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:56
@Tony_Montana: No to.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:57
@Fina258: To? chyba ale nie wiem o co chodzi
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:58
@Tony_Montana: No to to co w tytule.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:59
@Fina258: A myślałem, że tylko ja jestem zwolennikiem teorii, że tytuły to tak naprawdę siedliska demonów
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:11
@Tony_Montana: Zależy jaki.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:12
@Fina258: no właśnie jaki?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:15
@Tony_Montana: Takie no ten
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:18
@Fina258: dobra, może juz dosyć co?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:20
@Tony_Montana: Jak chcesz
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:21
@Fina258: ale że czego chce?
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:27
@Tony_Montana: No tego no
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:28
@Fina258: idę spać
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:30
@Tony_Montana: Kisne dzięki temu wątkowi, dajcie mi słoik
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:35
@Tony_Montana: Dobranoc.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:36
@Metal_Head: (_) pisiąt groszy poprosze.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:55
@Metal_Head: Masz większy [_____________]
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:56
@Fina258: dziękuję
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:56
Tobie także
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 23:21
Możesz pobrać miniaturkę i powiększyć w gimpie, jakość powinna być ok :)
Polecam powiększać na 1080x1080 jeśli jest kwadratowe i 1920x1080 jeśli jest prostokątne
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:44
@jacek1s: Dzięki...
Chyba...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:47
@Tony_Montana: Spoko, jak będziesz fapał to myśl o mnie, o osobie która zdradziła Ci ten sekret
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:48
@jacek1s: Nawet przed tym myślałem o tobie...
Czekaj co?!
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:49
@Tony_Montana: Hehe, kisne srogo dzisiaj... Coś pięknego
Odpisz