Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2023, 02:44
na odwrut!
Odpisz
14 września 2016, 18:19
zajebisty ketchup heinz polecam robert wilczura
Odpisz
5 września 2016, 16:23
Hejże! Keczup Henz jest całkiem spoko.
Odpisz
Edytowano - 5 września 2016, 18:16
@Ameron: ja najbardziej lubię tortex, w sumie to chyba najlepszy keczup w okolicy jaki mogę kupić
ale tylko pikantny, łagodny jest beznadziejny
nie rozumiem na co ludzie też w nim narzekają, u mnie nie jest wodnisty
Odpisz
5 września 2016, 20:34
@bylejakbylegdzie: Jadłem kiedyś Tortex. Nawet dużo. Do frytek itp. Ale zakosztowałem Pudliszki i później jakoś nie mogłem wrócić do Tortexa.
Odpisz
5 września 2016, 20:46
@Ameron: pudliszki dobry ale wolę tortexa, a te inne 2 marki co są w biedronce (oprócz pudliszki) są beznadziejne
Odpisz
5 września 2016, 16:31
Łowicz :P
Odpisz
27 sierpnia 2016, 11:19
Czyżby to nowy The Hunter 2017?
Odpisz