Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Komandor_Brytania

27 sierpnia 2016, 23:40

Przeczytałem "starszy chorąży"...oczy, co jest z wami? ;-;

Avatar LukeSkywalkerrr

30 sierpnia 2016, 16:00

@Komandor_Brytania: za dużo tanków XD

Avatar Komandor_Brytania

30 sierpnia 2016, 16:04

@LukeSkywalkerrr: Tanków? Szo to?

Avatar LukeSkywalkerrr

30 sierpnia 2016, 16:13

@Komandor_Brytania: Tanki Online. Taka gra gdzie jest mnóstwo rang xd

Avatar FuryGaming

30 sierpnia 2016, 17:49

@LukeSkywalkerrr: Starszy chorąży istnieje w rzeczywistości ...

Avatar Komandor_Brytania

30 sierpnia 2016, 20:06

@LukeSkywalkerrr: Gejmer jabaniutki xd Starczy chorąży to jak najbardziej prawdziwa ranga, w SEALsach np starszy chorąży jest dowódcą plutonu, nie wiem jak jest gdzie indziej xd

Avatar panther500

30 sierpnia 2016, 20:09

@Komandor_Brytania: A Foltest przy oblężeniu zamku La Valette jaką dał rangę kusznikowi ?

Avatar LukeSkywalkerrr

31 sierpnia 2016, 17:06

@FuryGaming: wiem... -,-

Avatar Miguelp

30 sierpnia 2016, 18:18

jaki kopacz
kierownik lopaty

Avatar Kamas

30 sierpnia 2016, 16:06

Tak to wygląda, gdy wiecej ludzi idzie na zarządzanie niż na budowlankę.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2016, 15:01

"Jeden kopie, reszta patrzy"

Avatar Reichtangle

Edytowano - 30 sierpnia 2016, 13:40

teraz nie ma kopaczy, są jedynie "Digging Managers"

Avatar Polska_z4smazka

28 sierpnia 2016, 02:44

Tylko Polska? Teraz więcej ludzi ma magistra, niż jest pracowników.

Avatar StraikerPL

28 sierpnia 2016, 01:55

Zauważyliście tę hierarchię na budowie? Najniżej stoją nowi pracownicy tj. osoby z ksywką "młody". Następnie osoby które trochę już przepracowały czyli Janusze, Mietki i inne Zdzisie. Na samej górze zaś stoi majster, osoba która pracuje tu już 30 lat, robi najmniej, pije najwięcej i dyryguje młodymi. Niezwykle ciekawe to wszystko.

Avatar NorthKoreaBall

28 sierpnia 2016, 00:11

Jak to mawiał mój tata "Firma rogala jeden pracuje a reszta się opi***ala"

Avatar bylejakbylegdzie

27 sierpnia 2016, 23:43

w armii podobnie, mając mniejszą armię niż usa mamy kilka razy więcej generałów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka