Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Haxxin

7 listopada 2021, 12:24

Rsl

Avatar Haxxin

7 listopada 2021, 12:25

@Haxxin: *rel

Avatar Krzyniu

28 sierpnia 2016, 10:51

Ja właśnie horrorami się delektuję i zwiedzam wszystkie możliwe miejsca poboczne. W końcu taki jest sens takich gier - gdybym nie lubił, nie grałbym wcale.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 11:41

@Krzyniu: A grałeś może w... (zdj) Tam KONIECZNIE trzeba zwiedzić każde pomieszczenie... nawet kibel, chociaż tam nic nie ma :3

Avatar PanSowa12

1 września 2016, 19:12

oglądałem ten film

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 19:26

@PanSowa12: *serial

Avatar PanSowa12

1 września 2016, 19:27

*film

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 19:32

@PanSowa12: To jest?

Avatar jaccku321

19 listopada 2016, 15:20

Ja grałem. Polecam też (z androidówek) Sophie's Course. Musisz kryć się przed Sophie, ale bez biegania po całej posiadłości się nie odbędzie - trzeba nakręcać generatory porozrzucane po całym domu żeby nie stracić prądu. Brak świateł = ty nic nie widzisz, Sophie - widzi wiele...

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2016, 17:31

@jaccku321: To jest wersja na androida!?

Avatar jaccku321

19 listopada 2016, 17:39

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2016, 17:39

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 10:31

grałem w slendera gdzie nie było slendera

Avatar IkoUchiha

2 września 2016, 20:00

Nie lubię horrorów, w piątym rozdziale Thiefa właśnie tak mój exploring wyglądał.

Avatar FuryGaming

28 sierpnia 2016, 10:20

Ale i tak w horrorze musisz chodzić po całej mapie by znaleźć np klucz.

Avatar StudioGrumpyCat

1 września 2016, 22:00

@FuryGaming: ...którego i tak nie znajdziesz bo obsrany ze strachu wyłączysz grę

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 18:04

Ja tam wolę zwiedzać. Zazwyczaj lokacje są bardzo dobrze wykonane. Jak w BioShocku.

Avatar Wilaa

28 sierpnia 2016, 09:56

Tró

Avatar lulul

1 września 2016, 17:27

@Wilaa: Jeja.pl - napisz "tró", dostań hejty ;-;

Avatar Wilaa

1 września 2016, 17:29

@lulul: miałam nadzieję, że ktoś dokończy. Czasami tak robią.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 17:43

@Wilaa: jkąt
proszę bardzo

Avatar krzysiu03

1 września 2016, 18:15

Bermudzki

Avatar maks030707

28 sierpnia 2016, 15:38

Tak się boi że przechodzi przez ściany :)

Avatar
Captain_0bvious

1 września 2016, 17:16

@maks030707: jak nie umie bez noclipa

Avatar bylejakbylegdzie

28 sierpnia 2016, 10:03

zależy, czy to te nowe gry czy te stare bo w nowych jest jak w normal games

Avatar Tony_Montana

28 sierpnia 2016, 10:01

Aż mi się silent hill przypomniał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Co za przypadek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka