W horrorach nie warto zwiedzać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2021, 12:24
Rsl
Odpisz
7 listopada 2021, 12:25
@Haxxin: *rel
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:51
Ja właśnie horrorami się delektuję i zwiedzam wszystkie możliwe miejsca poboczne. W końcu taki jest sens takich gier - gdybym nie lubił, nie grałbym wcale.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 11:41
@Krzyniu: A grałeś może w... (zdj) Tam KONIECZNIE trzeba zwiedzić każde pomieszczenie... nawet kibel, chociaż tam nic nie ma :3
Odpisz
1 września 2016, 19:12
oglądałem ten film
Odpisz
1 września 2016, 19:26
@PanSowa12: *serial
Odpisz
1 września 2016, 19:27
*film
Odpisz
1 września 2016, 19:32
@PanSowa12: To jest?
Odpisz
19 listopada 2016, 15:20
Ja grałem. Polecam też (z androidówek) Sophie's Course. Musisz kryć się przed Sophie, ale bez biegania po całej posiadłości się nie odbędzie - trzeba nakręcać generatory porozrzucane po całym domu żeby nie stracić prądu. Brak świateł = ty nic nie widzisz, Sophie - widzi wiele...
Odpisz
19 listopada 2016, 17:31
@jaccku321: To jest wersja na androida!?
Odpisz
19 listopada 2016, 17:39
Odpisz
19 listopada 2016, 17:39
@jaccku321:
Odpisz
4 września 2016, 10:31
grałem w slendera gdzie nie było slendera
Odpisz
2 września 2016, 20:00
Nie lubię horrorów, w piątym rozdziale Thiefa właśnie tak mój exploring wyglądał.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:20
Ale i tak w horrorze musisz chodzić po całej mapie by znaleźć np klucz.
Odpisz
1 września 2016, 22:00
@FuryGaming: ...którego i tak nie znajdziesz bo obsrany ze strachu wyłączysz grę
Odpisz
1 września 2016, 18:04
Ja tam wolę zwiedzać. Zazwyczaj lokacje są bardzo dobrze wykonane. Jak w BioShocku.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 09:56
Tró
Odpisz
1 września 2016, 17:27
@Wilaa: Jeja.pl - napisz "tró", dostań hejty ;-;
Odpisz
1 września 2016, 17:29
@lulul: miałam nadzieję, że ktoś dokończy. Czasami tak robią.
Odpisz
1 września 2016, 17:43
@Wilaa: jkąt
proszę bardzo
Odpisz
1 września 2016, 18:15
Bermudzki
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:38
Tak się boi że przechodzi przez ściany :)
Odpisz
1 września 2016, 17:16
@maks030707: jak nie umie bez noclipa
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:03
zależy, czy to te nowe gry czy te stare bo w nowych jest jak w normal games
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:01
Aż mi się silent hill przypomniał
Odpisz