A myślałem, że nie mam dziewczyny...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cóż za brak szacunku
Typowy NPC
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2017, 16:07
????
Odpisz
28 sierpnia 2016, 13:23
- Ale dlaczego ?
- Domyśl się
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:28
I taka jest rozmowa z tobą...
-Uważasz, że jestem głupią debilką?
Odpisz
1 września 2016, 07:57
@DeMajkel: a jak nic nie odpowiesz:
Serio? -:co? -:nic *idziesz dalej* -:Napeebo nic ci nie jest? -:nie. *dafuq*
Odpisz
28 sierpnia 2016, 13:48
Nie potrafią zrobić prostego zrzutu ekranu, no co za idioci...
/s
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:12
@Fox__: Wszystko widać, a Ty nie potrafisz używać sarkazmu
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:21
@jacek1s: Wiesz co? A może w tym sarkaźmie chodziło o to, że ktoś napisze coś o screnshotach, a na BIOSie się przecież nie da? Może on jest geniuszem?!
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:23
@Krzyniu: Niezły sarkazm
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:25
@jacek1s: Tak zajebisty, że nikt by na to nie wpadł.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 14:35
@Krzyniu: To taka ukryta wiadomość.
Tia...
Odpisz
28 sierpnia 2016, 19:00
@Fox__: gdy pie**olniesz tak zajebistym sarkazmem, że nikt go nie rozumię
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:30
@Krzyniu: jest to:
a) bios
b) dos
c) cmd
Wybierz mądrze :)
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:37
@dawinbi: Cmd na pewno odpada. Sugerowałbym DOS. Mam rację?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:20
@Krzyniu: tak :)
Odpisz
29 sierpnia 2016, 12:29
@dawinbi: Yea! Co wygrałem?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:23
@Krzyniu: możesz kogoś pozdrowić :)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:17
@Krzyniu: Pozdrów mnie! Pozdrów mnie!
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:19
@amekninja555: Lol nope.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:22
@Krzyniu: *dziwne dźwięki i płacz*
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:25
@amekninja555: Mogę oddać puzon.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 13:56
@Fox__:
Odpisz
31 sierpnia 2016, 14:04
@Krzyniu: Poproszę. :|
Odpisz
31 sierpnia 2016, 15:58
@JanuszWaleczny: Z jakiego powodu? Obraziłem cię, czy coś?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 13:30
windows server w wersji core?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 13:26
Heheszki śmieszki
Odpisz