Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

18 grudnia 2017, 15:36

GTA 5-oh właśnie atakuje cię kilku popie**oleńców naraz? WEŹ POPCHNIJ JEDNEGO.... i dostań kulę od policjanta a potem zostań przejechany przez karetkę straż i policję

Avatar Kenyzez

1 września 2016, 20:40

Chcesz rozwalić słup albo płot wózkiem golfowym? Spokojnie ale pamiętaj czołgiem nie rozwalisz drzewa

Avatar panther500

1 września 2016, 13:11

Za to GTA w drugą stronę. Wpadłeś na policjanta ? przekroczyłeś prędkość ? Wpadłeś pod radiowóz gdy przechodziles po ulicy ? Kierowca Tira cię zaatakował a ty go obezwladniles ? Nie żyjesz ty mała ku*wo dostaniesz z policyjnej strzelby w pysk.......

Avatar TanecznyPaczek

1 września 2016, 13:40

@panther500: A później obudzisz się przy szpitalu jakby nigdy nic i będziesz dalej kontynuował destrukcje.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 15:44

@TanecznyPaczek: W tym samym czasie na komisariacie policji:

Avatar panther500

1 września 2016, 16:58

@TanecznyPaczek: Ale najpierw podjedziesz po swój odholowany wóz.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 września 2016, 13:13

jakiego NFS to dotyczy?

Avatar NitroNinja

1 września 2016, 13:38

wszystkich z policją

Avatar Domyciahejpasterze

29 sierpnia 2016, 10:25

Miało się karty z losowań i mogłeś sobie za darmo zabrać auto z komisariatu

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 22:25

Tam były złotówki ? Wut?

Avatar Sebzer

28 sierpnia 2016, 21:52

Ma się te znajomości

Avatar Kijox

28 sierpnia 2016, 19:30

Najgorzej jeśli to było twoje jedyne auto i złapali cie 3 raz i nie było cie stać na samochód. Game over

Avatar sylwon1234

28 sierpnia 2016, 21:02

@Kijox: To w ogóle ktoś miał taką sytuację? Trzeba być Januszem Kierownicy by coś takiego zrobić, ja przeszedłem 3 razy NFS MW i ani razu tak nie miałem, ba, przez całą rozgrywkę ani razu mi nie skonfiskowali, najwyżej złapali z grzywną, bo o ile się nie mylę to te punkty wzrastały jak się nie miało pieniędzy na grzywnę, a były trzy na wóz :/

Avatar kicius23

28 sierpnia 2016, 21:49

@sylwon1234: Zawsze można było użyć dodatkowego "slota na punkty". Można je było wygrać w tych kartach po pokonaniu kogoś z Czarnej Listy.

Avatar bylejakbylegdzie

28 sierpnia 2016, 19:15

ale kary były większe niż 200 dolarów :V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka