Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2015, 19:29
1lvl to ile lat?
Odpisz
22 lutego 2018, 16:03
bardziej tu chodzi o sprzęt technologie itp nie o lata
Odpisz
26 lipca 2016, 21:46
Margonem się kłania...
Odpisz
7 grudnia 2012, 17:53
dlatego wole zwykłe, dla jednego gracza RPG
Odpisz
14 sierpnia 2014, 14:42
@Paulius: no racja :D gothic...
Odpisz
9 grudnia 2012, 10:47
Ja widziałem taką akcje, że ktoś chciał diamenową zbroje w minecraft bo jak nie to dostanie bana bo jego brat jest adminem. Wszystko było oszustwem :P
Odpisz
10 grudnia 2012, 22:35
@Serphis: urzekła mnię twoja historia -.-
Odpisz
3 lutego 2018, 13:32
@Serphis: Cóż za pasjonująca historia, i te zwroty akcji!
Odpisz
10 grudnia 2012, 12:53
Śmieszne te komentarze. Dla tego FPS sa lepsze. Gdy ktos podchodzi i cos od ciebie chce, zwyczajnie do niego strzelasz :D
lub podpalasz
Odpisz
9 grudnia 2012, 22:23
Widziałem odwrotną sytuację w World of Warcraft . Ktoś z 80 lvla podbiegał do każdego i pisał(a raczej spamował)500g plz ! 500g plz !!
Odpisz
9 grudnia 2012, 22:20
Mnie częściej spamują wyższe levele bo często spotykam jakieś rzadkie itemy.
Odpisz
9 grudnia 2012, 12:33
c***owe pozdrawiam
Odpisz
9 grudnia 2012, 12:48
@mialmial23: Jakiś ty oryginalny!
Odpisz
9 grudnia 2012, 20:22
@mialmial23: W życiu nie widziałem bardziej konstruktywnej krytyki.
Odpisz
9 grudnia 2012, 19:46
LOL
Odpisz
9 grudnia 2012, 18:27
dobre 4/5
Odpisz
9 grudnia 2012, 16:42
na nk w grach często tak jest
Odpisz
9 grudnia 2012, 10:44
Nie ma co wyolbrzymiać sam też czasem coś tam poprosiłem, za to jak byłem już na wysokim lvl i sumy nie były takie że wiadomo że to szwindel to można oddać co nieco, gorzej jak taki typek w biednej zbroi do ciebie daj 1000 gold'a bo tak....
Odpisz
9 grudnia 2012, 10:38
eh, tak jest
Odpisz
7 grudnia 2012, 10:38
raz gość na 10 poziomie powiedział "daj mi swoje eq, albo wyślę support, że wyzywałaś mnie".. Jak można być tak tępym ?
Odpisz
9 grudnia 2012, 09:27
@Mika444: bo to już zależy od serwera, bądź samej gry. W Metinie usłyszysz (przeczytasz) takie coś 100 razy, a w 4Story lub EuDemons Online być może 1 raz na ruski rok
Odpisz
6 grudnia 2012, 18:58
żebranie
Odpisz