Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2016, 00:48
To listonosza
Odpisz
3 września 2016, 10:32
@lorax12: Cześć, jestem listonosz ;D :D :D
Odpisz
3 września 2016, 10:34
@lorax12: BA TUM TAM DSSSSSSSSS
Odpisz
3 września 2016, 11:11
@lorax12: trafiłeś na pielgrzymkę z działu dowcipy
Odpisz
3 września 2016, 16:40
@JTKX2: Pielgrzymka z Jerozolimy niech się nie odzywa ;P I tak Cię ukrzyżują ;P
Odpisz
3 września 2016, 21:11
@iger3: Bierz je *oddaje mu i zamyka drzwi*
zawsze możesz płacić
A L I M E N T Y
Co wolisz?
Odpisz
3 września 2016, 21:27
@lorax12: Wolę dalej roznosić listy ;)
Odpisz
3 września 2016, 21:31
@iger3: :u
Masz rację
Musisz pracować by utrzymać dzieciaka
Odpisz
Edytowano - 3 września 2016, 21:39
@lorax12: Przecież twój mąż pracuje na jego utrzymanie ;P A my możemy zrobić kolejne i już mamy 500+ xD
Odpisz
3 września 2016, 21:43
@iger3: Rozczaruje Cię....
Jestem facetem...
Odpisz
3 września 2016, 21:46
@lorax12: To ja rozczaruję Cię jeszcze bardziej, nie masz ze mną żadnych dzieci ;P Nie ma mowy o alimentach ;P
Odpisz
3 września 2016, 21:48
@iger3: Wiedziałem, żeby lepiej nie brać tych prochów od tamtej żaby...
W sumie to i lepiej
Odpisz
Edytowano - 3 września 2016, 21:53
@lorax12: Też się cieszę, no homo przyjacielu :D Ale jak masz jakąś koleżankę chętną na 500+ to ja mogę pomóc ;D P.S. Możemy się nawet zabawić w tego listonosza ;D :D :D
Odpisz
3 września 2016, 21:56
@iger3: Aha
Nick Kosciiglow16
Wbijaj
Bo tak normalnie to jestem sam
Odpisz
3 września 2016, 22:35
@lorax12: Ale gdzie mam wbijać? o_O
Odpisz
Edytowano - 3 września 2016, 22:40
@iger3: Jest tu na jeja
Nie zar*chasz
Ale może jednak
Odpisz
4 września 2016, 07:25
@lorax12: Lol, dzięki ;P Jednak nie potrzebuje :) Tak sobie tylko żartowałem ;) Jestem na to za stary, poszukam sobie dziewczyny w swoim wieku :D Ewentualnie młodszej, ale nie za bardzo ;P
Odpisz
4 września 2016, 21:17
@iger3: To szczęścia życzę
Odpisz
4 września 2016, 22:38
@lorax12: Dzięki, dzięki ;) Przyda się xD
Odpisz
28 maja 2017, 15:20
@lorax12: ZNAM TWOJĄ PŁEĆ!
Odpisz
28 maja 2017, 18:21
@MR_Lizard: może Ci się tylko wydaje
Odpisz
28 maja 2017, 18:59
@lorax12: nyet
Odpisz
28 maja 2017, 19:02
@MR_Lizard: jakie jest prawdopodobieństwo, że nie kłamałam?
Wysokie
Odpisz
28 maja 2017, 19:14
@lorax12: Skoro to nie twoja płeć, udowodnij.
Odpisz
28 maja 2017, 19:17
@MR_Lizard: jak?
Odpisz
28 maja 2017, 19:30
@lorax12: nie wiem, udowodnij.
Odpisz
3 września 2016, 21:25
eee... kuzyn dz*wki ,wie o co kaman 😏
Odpisz
3 września 2016, 11:14
Tymczasem prawdziwy ojciec:
Odpisz
3 września 2016, 10:13
Dopiero po minucie ogarnalem że chodzi o to że to nie jego wina=dziecko...
Odpisz
29 sierpnia 2016, 08:10
Odpisz
3 września 2016, 10:07
Nie wiem co w tym takiego obrzydliwego
Odpisz
3 września 2016, 10:22
@Tony_Montana: Kolega jest po prostu niedługo w internetach. Daj mu czas
Odpisz
3 września 2016, 10:44
teee to ja tu od kuców jestem
Odpisz
3 września 2016, 11:46
@ptasznik5: Derpy :D
Odpisz
3 września 2016, 16:50
@ptasznik5: a co mnie to
Odpisz
3 września 2016, 17:42
ok jeśli nie widzisz czym to się skończyło to rób tak dalej
Odpisz
3 września 2016, 19:41
@ptasznik5: co mnie to obchodzi że dziecko neo pisze o nas derpy pewnie jest niedoje**ne i tyle
Odpisz
3 września 2016, 20:08
po pierwsze co ludzie mają z tymi dziećmi neo? to określenie było na czasie kiedy w internecie nie było dram a nawet minecrafta a tera coraz więcej ludzi tego znowu używa po drugie nwm czy ty tu na mnie wrzucasz czy na osoby trzecie i po trzecie bym uważał na twoim miejscu jeszcze ktoś się urażony poczuje i cb zgłosi a wtedy zostaniesz na łasce wielkiego Bożydara
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:49
Podejrzane*
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:46
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:48
@polandball1: its a kebab
Odpisz