Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Jedyna słuszna filozofia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2016, 19:34
Po otworzeniu takiej puszki w Hiroszimie stwierdziliśmy że ta broń jest zbyt niszczycielska i niebezpieczna
Odpisz
2 września 2016, 19:52
@Kapitalista: o generale! Od ostatniego wybuchu nie widzieliśmy się 20. Lat.
Spoko znowu widziec
Odpisz
2 września 2016, 20:13
@ojciecpolecial: Zdrastwójtie towariszu!
Odpisz
2 września 2016, 23:42
@ojciecpolecial: Powiedz mi co cię sprowadza w te zimne i nieciekawe strony
Odpisz
3 września 2016, 12:36
@Kapitalista: Dziękuje za zbudowanie D6 mego domu i Metra
je**ć czerwonych i rzeszę
ZA SPARTE!!!
Odpisz
3 września 2016, 14:23
@Kapitalista: Sprzedałem plany od bomby i kupiłem dom w jeja,pl
Odpisz
3 września 2016, 19:08
@ojciecpolecial: że co zrobiłeś ?!?! Jak mogłeś to zrobić te plany były ściśle tajne
Odpisz
3 września 2016, 22:30
@Kapitalista: no kurde, dawali 1000 łapek w górę. mogę się podzielić
Odpisz
4 września 2016, 11:08
@ojciecpolecial: Tylko 1000 ?!? Te plany były warte co najmniej 10000 łapek
Odpisz
4 września 2016, 12:51
@Kapitalista: teraz możemy już na zawsze być razem generale
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:19
Najlepsza jest w proszku
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:38
Lepsza niż narkotyki.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:45
@Gray1997: Narkotyki dzieciństwa.
Odpisz
2 września 2016, 20:40
@Gray1997: Jak wciągasz nosem, to taki narkotyk.
Odpisz
2 września 2016, 23:05
@normalnynick: Mój kolega z klasy wciągnął całą paczkę naraz...
Odpisz
3 września 2016, 20:51
U mnie (jakoś w 4-5 klasie) jeden chłopak mieszał oranżadę, mąkę, piasek i cukier i sprzedawał za 2,50 xDDD
Odpisz
3 września 2016, 10:11
A na końcu i tak masz potem cały pokój zalany
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:02
Twarz widze
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:40
Ta twarz mi coś przypomina xD
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:50
A ja co innego...
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 15:22
Mi właśnie o to chodziło xD
Odpisz
2 września 2016, 23:48
Przez ciebie widzę tylko tę twarz, dzięki.
Odpisz
2 września 2016, 22:04
W bitwie o D6 też my mieli takie
Odpisz
2 września 2016, 22:41
@BorasStalkerSparty: Oj grało się, grało... Biedny Artem :/
Odpisz
2 września 2016, 23:03
@Skrolox: mój kompan ze Sparty ;_; właściwie to ja też tam zginąłem ;_;
jestem duchem ale o tym nie wiem ;_;
Odpisz
2 września 2016, 20:31
Mam fajny rym: Pani od Polaka to stara pokraka XD
fajny?
To oczywiście nie o mojej pani :)))
Odpisz
2 września 2016, 20:35
@Luzak102PL: a co to ma do tego obrazka? :v
Odpisz
2 września 2016, 20:52
@Hermit: nie wiem ale wymyslilem nowy rym
Ziomki poziomki ida ulica i spiewaja OOOOOOO! to jest muza OOO! hipsterzy ich maczugami bijo xDD
Odpisz
2 września 2016, 20:53
@Luzak102PL: przestań. proszę.
Odpisz
2 września 2016, 20:58
@Hermit: dlaczego
Odpisz
2 września 2016, 20:59
@Luzak102PL: bo to głupie i nieśmieszne.
Odpisz
2 września 2016, 21:05
@Hermit: A jak trolle trolluja na jeja to jest dobrze no chyba nie ja tylko chce zostac raperem a jestem juz hipsterem bo uzywam iphonow i jem jablka i nosze czapki zimowe joł joł
Odpisz
2 września 2016, 21:06
@Luzak102PL: tombraider100 style: 100%
Odpisz
2 września 2016, 21:24
@Hermit: A mozesz po polsku bo nierozumiem angielskiego
Odpisz
2 września 2016, 23:32
@Luzak102PL: Kolejny słaby troll :/
Odpisz
3 września 2016, 10:29
@miki864: nie jestem trollem
Odpisz
3 września 2016, 10:30
@miki864: Trolle nie odpisujom po napisaniu ze sa trollami
Odpisz
2 września 2016, 20:31
jak mu je**ie to nie ma rąk
Odpisz
2 września 2016, 19:23
A cola
Odpisz
2 września 2016, 19:19
Otwieranie oranżady, która może zaraz wylecieć i to ostro - jestę saperę.
Odpisz
2 września 2016, 19:17
Ma ajfona.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:01
Stuknij pięć razy w dno.
Odpisz
2 września 2016, 19:03
@figaro19: Cześć
Odpisz