Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Dwa oblicza
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2016, 22:04
Rak!!! Wiedziałam!!!!
Odpisz
3 września 2016, 00:27
RAKER
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 15:18
WOW, szybki jesteś...
U mnie w technikum teraz jest w klasie typek który ma na nazwisko Ujek :D :D
Odpisz
2 września 2016, 16:13
@messi16: Co rymuje się z "Ujek"?
Wujek :p
Odpisz
2 września 2016, 20:55
@marcel22205: Lub jak ja: Wujec
Odpisz
2 września 2016, 15:37
(raper) heh...
Odpisz
2 września 2016, 14:56
Pewnie rodzina gargamela :v
Odpisz
29 sierpnia 2016, 22:14
"[...]współtworzy ponadto zespół muzyczny Gang Albanii" To coś można nazwać muzyką?
Odpisz
2 września 2016, 12:49
Niestety dziś mało kto pojmuje znaczenie słowa "muzyka", stąd takie cyrki.
Odpisz
2 września 2016, 14:12
Cóż. Disco Polo też jest nazywane muzyką. Właściwie wszystko, co ma rytm, podkład instrumentalny (licząc ludzki głos w utworach "acapella") i tekst uchodzi za muzykę. Czy dobrą to już inna sprawa.
Odpisz
2 września 2016, 13:47
Zawodnik MMA?
Odpisz
2 września 2016, 20:09
@KalkoPl: Tak
Odpisz
2 września 2016, 12:48
Przywódcą Gangu Albanii jest rak potwierdzone....
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:58
Pytanie brzmi - dlaczego szukales Popka na wikipedi?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 16:00
@MlKicia: Może mu się nudziło? Ja ostatnio wyszukałam jakiegoś randomowego Japończyka z nudów.
Wikipedia też potrafi zabić czas :V
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:05
@MlKicia: Znalazłem przypadkowo na necie że nazywa się Paweł Rak i żeby zrobić mema to chciałem zrobić print screena akurat w wikipedii
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:27
@kicius23: Ja szukałem na Allegro skinów do CS:GO, nie mając i nie chcąc CS:GO ;__; Ot tak. Albo rysowałem długopisem po jabłkach xD
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:25
ostatnio się dowiedziałam i miałam taką beke
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:02
Nieładnie sie śmiać z czyjegoś nazwiska
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 16:29
To jest internet. Tu nie ma zasad.
Można mieć najdziwniejsze fetysze, nikt ci nie zwróci uwagi, że jesteś poje**ny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 września 2016, 14:18
@TanecznyPaczek: ale mimo to dostaniesz setki strzałek w dół xD
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:14
gdy obrazek jest tak mały ze logo się nie mieści
Odpisz