Jak Ci się koleżanka podoba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2016, 11:49
Ten uczuć gdy najładniejsza dziewczyna w klasie siedzi obok Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ciągle w szkole)
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 12:35
@Palauball: piszę z gimby
Odpisz
2 września 2016, 15:28
@Palauball: Ten uczuć gdy jesteś jedynym chłopakiem z którym ona rozmawia*lenny*
Akurat tak mam. Jestem w Norwegii ale ona jest polką...ładną polką *double lenny*
Odpisz
2 września 2016, 15:40
@xxxPaterrix03xxx: To masz farta ;D
Odpisz
2 września 2016, 15:40
@miki322: studiuje prawo
Odpisz
2 września 2016, 16:11
@Palauball: Ale szkoda że jest starsza :C ...chociaż, w sumie...to może...a ch*j! I tak zalicza *lenny*
Odpisz
2 września 2016, 18:17
@xxxPaterrix03xxx: Możesz iść z nią do Norweskiego "kibla" ;D
Odpisz
2 września 2016, 18:39
@xxxPaterrix03xxx: miałem tak samo mieszkając w szkocji lenny
Odpisz
2 września 2016, 19:05
@xxxPaterrix03xxx:
Odpisz
6 września 2016, 15:09
@WellyPL: A Ja ciągle w Polsce :c
Odpisz
11 lutego 2019, 16:41
@xxxPaterrix03xxx: I co, zaliczyłeś?
Odpisz
7 października 2016, 08:46
u nas facetka zawsze mówi ,,to zaproś ją na loda''... lol, ona chyba nie wie, co to znaczy
Odpisz
3 września 2016, 21:39
Odpisz
2 września 2016, 18:37
powiedziała połowa nauczycielek o matematyki
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2016, 13:08
Kiedy nowy obrazek?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 13:11
@JTKX2: Za 50 tys. lików
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:04
@jacek1s: za mniej będzie drama
Odpisz
2 września 2016, 13:47
@jacek1s: Pamiętaj, że lajkując ten obrazek, przyczyniasz się do dodatkowych ciekawostek w kolejnym obrazku.
Odpisz
2 września 2016, 13:47
ale na jakiego loda *lenny
Odpisz
2 września 2016, 13:03
Koleżanka to nic.
Ja koledze pomagałem na klasówce i nauczycielka głośno powiedziała, że za taką pomoc, to powinien mnie zaprosić na lody.
Jak klasa zaczęła się śmiać, to dodała zmieszana "yyy... albo gofry"
Odpisz
30 sierpnia 2016, 19:02
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:34
@DRparadox: Kszynió
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:56
"To nie jest spotkanie towarzyskie, zaproście się po lekcji na kawę i pogadajcie."
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:37
@wojtekrozrabiaka: u mnie tak gadała
Odpisz
30 sierpnia 2016, 20:05
@wojtekrozrabiaka: Jak moi koledzy z klasy usłyszeli ten tekst, irytowali mnie nim przez całe gimnazjum...
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:54
u mnie zwykle gada tak babka od wf i histori
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:39
Mogę się umówić na loda (lenny)
Odpisz
2 września 2016, 14:33
@AlchemikZCzarnobyla: aha
Odpisz
2 września 2016, 19:11
@AlchemikZCzarnobyla: ok chodź i rób
Odpisz